Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Осветление

Начало
26.03.2024
ID:
3021

Здравейте,искам да подам сигнал за липсващо осветление намиращо се на ул.Искър 28/до детската градина/. Тези лампи,които осветяват пътя са през стълб.Този стълб,който трябва да осветява ул.Искър 28,има липсваща лампа и е недостатъчно осветена улицата.Има малки деца,които играят на улицата и има опасност за тях ,при неосветените части на улицата. Освен децата,които играят минават постоянно хора от там и е много неприятно да се движиш по неосветената улица през нощта. Нужно ли е хората от съседните къщи да осветяват от части улицата,за да се движи нормално човек?! Молим за Вашето съдействие и компетентност! Този проблем е от много време!

Статус:  В процес

Изоставен автомобил- трети опит

Начало
26.03.2024
ID:
3020

Здравейте за трети път. Пиша пак във връзка с едно изоставено Пежо с номер ТХ4388АК на паркинга пред блока на Христо Смирненски 9. През януари получих отговор, че се очаква заповед на кмета за принудително преместване, днес е 26.03, а колата още си седи и пречи. Моля Общината все пак да си свърши работата и да я премести. Благодаря!

Статус:  В процес

Счупен / Липсващ капак на шахта

Начало
26.03.2024
ID:
3018

Единия от капаците е счупен, а друг липсва. Отваря се огромна дупка, която е опасна за автомобилите и пресичащите пешеходци. Освен това цялото платно е в големи дупки виждащи се от снимките. Благодаря предварително!

Статус:  В процес

Оформяне на декоративна растителност, собственост на община Добрич

Начало
26.03.2024
ID:
3017

Прорастнали декоративин храсти пред блоковото простронство на блок "Урал". Моля да се изрежат на височина 1,50 м., т.к. няма видимост.

Статус:  В процес

Разместени стълби към подлез

Начало
25.03.2024
ID:
3016

Разместени стъпала към подлеза в края на ул.Гоце Делчев до пазара. С малко усилия могат да се наместят преди да са се натрушили или "изчезнали". Оставине така има голяма опасност човек да падне и да пострада. Приложено снимки на стъпалата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паркинг/платено паркиране/бариера

Начало
25.03.2024
ID:
3015

Здравейте, запитването ми е свързано с паркирането на колите на живущите от целият блок по ул. Княз Дондуков 2, входове А, Б и В. За 3-те входа с над 40 апартамента плюс над 10 обекта с различна търговска дейност към приземния етаж на целият блок разполагаме с 12 гаража + в най-добрия случай 10 парко места, физически е невъзможно живущите да паркираме където и да е около блока. "паркинга" за койото пиша се намира зад блока на ул. Княз Дондуков 2 по точно зад вход Б и В. Бариера ли да сложим или можем да си заплатим за паркоместа? Към кого да се обърнем за съдействие? Често влизаме в саморазправа за паркираните коли, често колите ни са надрани или ударени от всеки, който паркира на този паркинг НЕживущ в сградата. Моля за съдействие. Благодаря.

Статус:  В процес

ремонт на улица

Начало
23.03.2024
ID:
3013

кога ще бъде ремонтирано уличното платно в участъка ул. Христо Ботев номера 5-13

Статус:  В процес

Непочистени контейнери за отпадаци

Начало
21.03.2024
ID:
3012

Би трябвало контейнерите да се почистват ежедневни. До сега се почистваха 2 пъти седмично и беше приемливо От известно време се почистват незнайни как но не и регулярно Безмислено е да се правят кампании за почистване а общината да ни зарива в такива Кафе бихме могли да видим графика за сметоизвозване ?

Статус:  В процес

Паднал стълб от уличното осветление

Начало
21.03.2024
ID:
3011

Паднал стълб от уличното осветление и висящи кабели с напрежение

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Сигнал за опасно дърво

Начало
20.03.2024
ID:
3010

Уведомяваме Ви , че пред вет.клиника "СС- ВЕТ" гр.Добрич, с адрес- ЖК" Дружба" бл.14 има огромно многогодишно дърво- чинар; което представлява заплаха за клиниката и преминаващите жители. Надяваме се , че компетентните органи ще огледат опасното дърво и ще вземат необходимите мерки, за да няма пострадали

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител