Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1399

Начало
18.03.2020
ID:
1399

И3ГАРЯТ СЕ 3АБРАНЕНИ МАТЕРИАЛИ - ГЪСТ, СИВ И 3АДУШЛИВ ДИМ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1395

Начало
16.03.2020
ID:
1395

Уважаеми господин/жа! Бях ви уведомила преди няколко дни за съседът ми, който отвори прозорци на стена, която принадлежи в моят двор( Тополите 14)! Аз и съпругът ми имаме възражения за неговите прозорци, защото гледат с пълен изглед към нашият имот и не ни остана ориватна зона! Не желаем да ни гледат през цялото време и искаме да имаме ограда там, както и да си посадиме дръвчета! Господинът от N 12 е премахнал мрежата без нашо съгладие и си строи както си иска! Моля, предприемете мерки!Благодар

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1388

Начало
12.03.2020
ID:
1388

Изоставен лек автомобил Волво С40 със преден толбухински номер и със заден фалшив, стоящ от години на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1387

Начало
12.03.2020
ID:
1387

Изоставен лек автомобил Голф 4 черен без регистрационни табели на тротоар.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1386

Начало
12.03.2020
ID:
1386

Изоставен лек таксиметров автомобил на трупчета със фалшиви регистрационни табели на трупчета на улицата, за който вече е бил подаден сигнал на Балик 17.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1384

Начало
12.03.2020
ID:
1384

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели Рено Сценик върху тревни площи.

Статус:  В процес

Сигнал №1383

Начало
12.03.2020
ID:
1383

Изоставен лек автомобил Ягуар без регистрационни табели върху тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1382

Начало
12.03.2020
ID:
1382

Изоставен лек автомобил Дачия Логан жълт върху тревни площи без регистрационни табели.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1381

Начало
12.03.2020
ID:
1381

Изоставен лек автомобил Лада без регистрационни номера.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1376

Начало
11.03.2020
ID:
1376

Живея на ул Тимок 9. Миналата година, веднага щом асфалтираха улицата пред нас след водният цикъл, нямаше и две седмици и минаха машини на Аресгаз и разкопаха точно там където беше преасфалтирано. От миналата есен дупките стоят на чакъл, вече са мноооого олегнали. Края на месец март ще правя ремонт на тротоара си. Кога тези дупки които са точно до тротоара ми ще бъдат асфалтирани, както на ул Тимок 9, така и долната по ул Стара планина, тъй като къщата ми е ъглова

Статус:  В процес