Сигнали в Добрич днес

В процес 987 Приключени 1481

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1895

Начало
19.05.2021
ID:
1895

Паднало дърво запречило цялата пешеходна алея отстрани блок 1

Статус:  В процес

Сигнал №1892

Начало
19.05.2021
ID:
1892

Здравейте, в градинката зад МЦ Вива Феникс и ул. Страцин №4 има силно наклонено борче. Височината му е около 4 метра. Моля да предприемете мерки по укрепването му ( имаше подобен случай с борчетата пред ЦКБ) тъй като дървото е младо и все още може да бъде спасено. Предварително благодаря за Вашата бърза реакция!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1543

Начало
24.06.2020
ID:
1543

Падна част от голямо дърво точно до вход В откъм страната на входа и другата част от дървото се държи на половината ствол и е с голяма опасност при силен вятър да се досчупи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1282

Начало
16.02.2020
ID:
1282

Зад паметника между пицарията и театъра има надвеснато дърво подпряно съседно високо дърво. Има опасност да падне всеки момент.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1074

Начало
27.09.2019
ID:
1074

Сухо дърво на бул 25 септември срещу изкуственото игрище възможно да падне върху пешеходната алея

Статус:  В процес

Сигнал №1067

Начало
23.09.2019
ID:
1067

Паднало дърво и затлачено дене от “Магазин Темах” посока ул.Поп Богомил. Моля да се вземе адекватно решение преди да е се е повторило наводнението като птери 6 години. На всеки дъж стоим на тръни и гледаме дерето как се пилни коритото почети до горе и стоим в паника и страх. Ако е необходимо да се събе подписка и протест за да се почисти, все пак идват дждове и зима. Благодаря ви за разбирането.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1041

Начало
05.09.2019
ID:
1041

Сигнализираме ви, че на терена между училището и църквата има две наклонени дървета и една засъхваща топола, които са потенциална опасност за преминаващи хора както и за оградата на училището. Днес след няколко разговора на управителя на Училището г-н Павлов с лица на отговорни длъжности от Община Добрич, очакваме съответната бърза реакция имайки предвид нарастващата опасност със старта на учебната година.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1037

Начало
02.09.2019
ID:
1037

Падащи сухи клони. Дърветата в района на пешеходната зона и в попската градинка се нуждаят от подкастряне на сухите клони. Преди 5 минути падна сух клон с дебелина 5-6 см в близост до майки с колички и възрастни хора точно до входа на попската градина.

Статус:  В процес

Сигнал №974

Начало
05.08.2019
ID:
974

След бурята в събота има паднали дървета и счупени клони в междублоковите пространства блок 31 -блок 30

Статус:  В процес

Сигнал №935

Начало
03.07.2019
ID:
935

Пред къщите по цялата ул. Цар Калоян и по-точно номера 13, 13а, 13б има огромни кестени, които от бурята се клатят неимоверно. С това застрашават живота и здравето на хората. Моля, елате ги подрежете поне частихе, които са издадени към дворовете на хората.

Статус:  В процес