Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неработещи лампи на уличното осветление

Начало
14.12.2023
ID:
2738

На кръстовището на ул.Ген.Колев и ул.Захари Стоянов не светят лампите на уличнто осветление. Моля да бъдат подменени

Статус:  В процес

Проблем със светофарна уредба

Начало
14.12.2023
ID:
2735

Има проблем с първият светофар при влизане в Добрич откъм Балчик. Първият светофар преди КАТ- зеленото свети не повечеот 5 секунди, за това време минават само 1-2 коли и става задръстване. Минавам по този маршрут всеки ден, днес за първи път е така.

Статус:  В процес

Неработещо нощно осветление на улица Здравец

Начало
11.12.2023
ID:
2729

Неработещо нощно осветлние по цялата улица здравец, засегнато е и осветлението на улица Силистра Н1. Осветлението не работи от над 2 седмици в резултат на бурите.

Статус:  В процес

Липсващо улично осветление

Начало
08.12.2023
ID:
2717

На адреса уличното осветление точно до адреса не работи и не осветява улицата

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
07.12.2023
ID:
2715

Здравейте, от няколко дена не работи осветлението на главна улица Христо Ботев 85, осветителното тяло е точно над пешеходна пътека и на завой.

Статус:  В процес

Осветление

Начало
07.12.2023
ID:
2714

По цялата улица е тъмно!!!!! Една лампа не работи...!!!????

Статус:  В процес

Неработеща лампа улично осветление

Начало
07.12.2023
ID:
2708

Здравейте , не работи лампата от уличното осветление,стълба се намира пред адрес "Баба Тонка" 32 . Лек ден.

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
05.12.2023
ID:
2704

Уличното осветление пред бл.30 вх.Г на жк"Добротица" не работи. Кабелът е скъсан и цялото осветително тяло е паднало на земята.

Статус:  В процес

Не светеща крушка от улично осветление пред блок ,намиращ се по ул'В.Търново"№%ново"

Начало
05.12.2023
ID:
2701

Уличната лампа пред блока,намиращ се по ул.Велико Търново №5 не свети от една семица.Моля да бъде отремонтирана възможно най-бързо,тъй като ранното мръкване затруднява предвижването в района още повече ,че и децата от Хуманитарна гимназия се отиват по това време. Поздрави Благодаря Статус: Приключен Оценка: 0 от 0 потребител ID2563 ot16.11.2023г. КАК ПРИКЛЮЧЕН СТАТУС НА СИГНАЛА,СЛЕД КАТО КРУШКАТА НЕ СВЕТИ И НИКОГА НЕ Е СВЕТВАЛА. МОЛЯ,ОПРАВЕЕТЕ Я ВЕДНАГА И НЕ ПИШЕТЕ ПРИКЛЮЧЕН СТАТУС.НЕ ЗНАЯ ДАЛИ ВАС ЛЪЖАТ ИЛИ ВИЕ ИСКАТЕ ДА ИЗЛЪЖЕТЕ НАС ЖИВУЩИТЕ. ОЧАКВАМ ПИСМЕН ОТГОВОР И НА ПОСОЧЕНИЯ И- МЕЙЛ.ПОЗДРАВИ

Статус:  В процес