Сигнали в Добрич днес

В процес 1036 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неправомерно изхвърляне на боклук

Начало
18.07.2023
ID:
2185

На 18.07.2023 г. в 17:30ч. излязох да си хвърлям боклука до кофата за боклук, намираща се на нашата улица. Докато отивах към кофата видях една госпожа, явно живееща в съседство до нас, която изхвърляше строителни отпадъци в и до кофата на улицата. След направена забележка от мен, госпожата започна да твърди, че няма нищо нередно понеже тя плащала данъци и това било нейно право. Кофата се намира на ул. "Осми март", а гореспоменатата госпожа живее по ул. " Устрем". Тя знаеше, че това което прави е нередно тъй като след обяснения от моя страна, защо не трябва да се прави така, тя ми отвърна - "Вие изчистистихте сигурно целия град, че опряхте до мен, да не би всички останали да спазват закона!".

Статус:  В процес

частно сметище на общински терен

Начало
30.06.2023
ID:
2154

частно сметище на общински терен

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

частно сметище на общински терен

Начало
28.06.2023
ID:
2147

частно сметище на общински терен

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

частно сметище на общински терен

Начало
27.06.2023
ID:
2143

частно сметище на общински терен

Статус:  В процес

Сигнал №2142

Начало
23.06.2023
ID:
2142

Преди повече от седмица подадох сигнал за сметище на тротоара пред имота ми - ул. "Ген. Манзей" 30, образувано от клони от изрязана липа. Клоните бяха натрупани на 9. юни и още стоят на тротоара. Очаквам да бъдат премахнати, тъй като при дъжд улицата е непроходима, а и на клоните не им е мястото на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2132

Начало
19.04.2023
ID:
2132

Сигнализирам за група хора, които ремонтират изоставено помещение бивш магазин до блок 35 в кв. Дружба. От седмици изхвърлят тухли, бетон, стари мебели и строителни отпадъци на земята до контейнерите. Трябва да бъдат глобени. Помещението, което ремонтират е зад бившото заведение "Епсилон".

Статус:  В процес

Сигнал №2103

Начало
05.10.2022
ID:
2103

Здравейте, искам да подам сигнал за непочисте контейнер за строителни отпадъци. Разбирам желанието на общината за намаляване на отпадъците, но е редно след поставяне на такъв контейнер поне да се чисти редовно. Изхвърлянето на строителни отпадъци от фирми няма да го коментирам.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2081

Начало
21.06.2022
ID:
2081

От две седмици стой купчина от боклук от изкопни работи на паркинга пред блок Пирин на вх.В,Г и няма място за паркиране моля накарате инвеститора който копа канал за кабелна трасе да си го изхвърли моля за реакция от ваша страна благодаря предварителн

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2071

Начало
13.05.2022
ID:
2071

Не се почистват кошчетата за боклук,преливат от боклуци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2068

Начало
04.05.2022
ID:
2068

Зад контейнерите за отпадъци има клони и треви за извозване.Намират се зад трафопоста.

Статус:  В процес