Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1741

Начало
04.01.2021
ID:
1741

Живущите от ул. "Кирил и Методий" 6, вх. Б, отправяме своят апел към Вас Община град Добрич да се вземат мерки относно ежедневното неправилно паркиране на леки и товарни автомобили пред входа и възпрепятстват нормалното преминаване на живущите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1725

Начало
12.12.2020
ID:
1725

НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ ТХ 6829 ХТ

Статус:  В процес

Сигнал №1711

Начало
25.11.2020
ID:
1711

От 4 месеца пред бл.18 (вх.Г, вх.Е и вх.Ж) има паркирани 3 автомобила без регистрация. Във вечерните часове това води до недостиг на парко места за постоянно живеещите в блока.

Статус:  В процес

Сигнал №1707

Начало
13.11.2020
ID:
1707

Трети ден има кола, която запушила достъпа до входа и гаражите на ул. Абрит 8. Според закона 98 Ал. 1 , това е абсолютно забранено ! Няма достъп за линейка или пожарна ако се наложи, трябва ли един човешки живот да се погуби, заради небрежие то на някой? Съдедния вход си паркират колите пред входа и достъпа за нас е само един. Трети ден се чудим , как да достигнем до гаражите си.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1703

Начало
11.11.2020
ID:
1703

Неправилно паркиране и достъп до гараж и вход на блок на адрес ул. Абрит 8-10 вход А

Статус:  В процес

Сигнал №1689

Начало
02.11.2020
ID:
1689

Неправилно паркирали автомобили на автобусна спирка. 20м преди спирката, неправилно паркирали автомобили на пътното платно при забраняващ знак

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1599

Начало
20.08.2020
ID:
1599

Сигнала е от ул.Д.Списаревски 23!на ъгъла с ул.Г.Кирков се продават дини,господина там който продава,казва че той си бил платил в общината и не ни дава да спираме там.като живущ в кооперацията къде да спирам?заплашва ни с викане на паяк,слага кашони и щайги по земята! От неговия бус,и от колите на клиентит му,няма видимост на кръстовището,има предпоставка за птп...

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1532

Начало
18.06.2020
ID:
1532

Има паркиран автомобил на тротоара отстрани блок 39 вх А

Статус:  В процес

Сигнал №1524

Начало
14.06.2020
ID:
1524

Сигналът е за стар изоставен автомобил върху пътното платно, който седи там от над 10 години и пречи на движението и разминаването на две коли, тъй като е точно на завой. Става дума ж.к. Дружба 2, на гърба на блок 19, до кофите за боклук.

Статус:  В процес

Сигнал №1503

Начало
02.06.2020
ID:
1503

Подавам сигнал за неправилно паркирани автомобили на ул.Витоша 1.Въпросните два автомобила паркират системно по начин който ограничава паркирането на други автомобили.(по диагонал успоредно на пътя така заемат парко места за поне 4-5 автомобила) Предлагам решение за цялата улица: тя е без изход, напълно вузможно е да се направи пътна маркировка и да се паркира по диагонал на пътя, така ще има много повече места за паркиране и смятам всички живущи в района ще са доволни.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител