Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1063

Начало
20.09.2019
ID:
1063

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1043

Начало
06.09.2019
ID:
1043

От миналата седмица мазите ни се пълнят с вода от теч на тръба. След няколко обаждания във вик Добрич, ни отговоруха че трябва да се обърнем към вас, тъй като проблема не е при тях. Топката се прехвърля от вик към вас и обратно, а проблема си остава за нас, вече повече от седмица!

Статус:  В процес

Сигнал №1042

Начало
06.09.2019
ID:
1042

Теч на вода

Статус:  В процес

Сигнал №1032

Начало
29.08.2019
ID:
1032

От 1 седмица от шахтата пред вх.Б на 32 блок извира вода и всичката се изтича във детската градина ,мирише ужасно и мазите от този вход са вече пълни със вода.От Вик казаха,че не им работели машините..... !

Статус:  В процес

Сигнал №988

Начало
12.08.2019
ID:
988

Моля да изпратите по-компетентни служители за довършване на аварията. В момента има обградена дупка и кал. Нека се възстанови по възможност предишното състояние на зоната пред блоковото пространство.

Статус:  В процес

Сигнал №933

Начало
03.07.2019
ID:
933

В дясно преди блоковете на около 5 м. от улицата в непосредствена близот до жилищните блокове обилно тече вода. Това води до заблатяване на мястото, което става и развъдник на комари.

Статус:  В процес

Сигнал №916

Начало
23.06.2019
ID:
916

Спрете разхищенията на ВиК и направете проверка на сумите които събират от редовните си платци!! Не се търпи този грабеж вече! Имам 2,5 кубика вода за Май 2019 - ВиК иска да платя 20 лв.!!! На какво прилича това?!?!?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №914

Начало
22.06.2019
ID:
914

От 20.06.след обяд цялата улица Каменица е в течащи фекалии!!!Многократно подавани сигнали към ВиК Добрич.На 21.06.дойде сервизна машина,течът спря за два-три часа и след това до момента/9.30ч.на 21.06./тече с пълна сила!!!

Статус:  В процес

Сигнал №674

Начало
19.12.2018
ID:
674

От четири дни избива вода от мръсната канализация, намираща се в частен двор. Водата се стича през нашия двор на Ул. Хаджи Димитър 15 и полива основите на гаража ни. Водата влиза и в гаража ни. От ВИК - Добрич, явно не знаят как да отстранят проблема. Идват, гледат и си заминават. Вече не вдигат и дежурния телефон. Идват празници. Ние газим из смърдяща вода. Молим Ви за съдействие, за по-бързото решаване на проблема!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №664

Начало
14.12.2018
ID:
664

Искам да подам жалба до фирмата изпълнител на проекта "Воден цикъл" , понеже има неспиращ теч от тръба срещу къщата ни в следствие на ремонта

Статус:  В процес