Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

нарушаване на общественият ред

Начало
03.03.2024
ID:
2964

нарушаване на общественият ред със музика която думти силно до 0 часа и 30 минути след полунощ всяка вечер и не може да се спи чува се чак във моята стая във къщи обърнете внимание не се търпи вече

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасна улица

Начало
02.03.2024
ID:
2963

Здравейте, Централна улица в пешеходната зона на Добрич е много опасна. Моля да се предприеме действия по отстраняване на повредите.

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Теч на вода

Начало
02.03.2024
ID:
2962

Здравейте, На кръстовището ул Орфей и ул Теменуга има теч на вода. Моля за Вашето съдействие за отстраняване на повредата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Движение на МПС по ул. Иван Вазов, между ул. Сан Стефано и ул. П. Хитов

Начало
01.03.2024
ID:
2958

Моля, вземете мерки за обезопасяване движението на МПС по ул. Иван Вазов, в посочения участък. През месец 12.2022 г. беше проведена среща на г-н Йордан Йорданов и служители на общинска администрация с живущите в района, но която се договори месец пробен период за движение на МПС, след което ще се вземе решение дали улицата ще е еднопосочна/ще са затвори, както е била повече от 40 години и т.н. В момента улицата е с разчертани паркоместа в дясно, посока на движение към ул. П. Хитов и двупосочно движение, почти невъзможно разминаване на два срещуположно движещи се автомобила при заети 100% паркоместа, което е постоянно ( много често се налага изчакване на ул. Сан Стефано, с което се блокира движението), без ограничители на скоростта, често се ползва за "скоростна отсечка".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Асфалтиране на улица

Начало
24.02.2024
ID:
2951

Предвижда ли се асфалтиране на уличката към спиди офис Ген.Колев 30, тъй като в момента се работи по Ген.Колев/в частта преди кръговото на бул." 3 ти март"/и каква е възможността това да се случи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Паметник но не на културата

Начало
22.02.2024
ID:
2947

автомобила стои повече от година с изтекла гражданска отговорност и без преглед.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Незаконно изхвърляне на отпадъци

Начало
21.02.2024
ID:
2943

Буса спря и изхвърлиха тези чували до контейнерите

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

спряна вода

Начало
19.02.2024
ID:
2933

ЗДРАВЕЙТЕ ОТ 26,05,2023 МАЙКА МИ КЕРАНКА ПЕНЕВА И СЕСТРА МИ ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА СА МИ СПРЕЛИ ВОДАТА И ОТКАЗВАТ ДА Я ПУСНАТ ИМА ВСЕКИ МЕСЕЦ СМЕТКИ ЗА ВОДА КОЙТО МЕ КАРАТ АЗ ДА ГИ ПЛАЩАМ ИСКАХ ВИК ДА СПРЕ ВОДАТА НО ТОВА МИ БЕШЕ ОТКАЗАНО ОТ 9 МЕСЕЦА СЪМ БЕЗ ВОДА А В СЪЩОТО ВРЕМЕ ИМАМ ЗАДЪЛЖЕНИЕ КЪМ ВИК ОБЪРНАХ СЕ КЪМ ПРОКУРАТУРАТА ОТ ТАМ ИМАМ ОТКАЗ ОТ ДП ЗАЩОТО НЯМА САМООПРАВСТВО КАЖЕТЕ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА ЗА ДА ИМАМ ВОДА ИМОТА Е СЪСОБСТВЕН НАСЛЕДСТВЕН ОТ БАЩА МИ В ПРОКУРОРСКОТО ПОСТАНОВЛЕНИЕ ДОРИ ГО Е НОПИСАЛА ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА ЧЕ ИСКА ДА МЕ ИЗГОНИ ОТ МОЯ ИМОТ НА КОЙТО СЪМ НАСЛЕДНИК КАЖЕТЕ КОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ПОЗДРАВИ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
19.02.2024
ID:
2932

Дървото е изгнило в основата наполовина

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Капещ климатик на съсед върху моя

Начало
17.02.2024
ID:
2927

Жалба до Кмета на Община гр.Добрич от Ивелина Иванова Петрова жк."Балик" бл.2 вх.А ет.4 ап.13 гр.Добрич Уважаеми Господин Кмете, пиша Ви относно моята жалба с вх. рег. №: 94И-00-893/13.12.2023г. и сигнал #2743 от 15.12.2023г. Разбрах, че на собственика Вилислав Светлозаров Панайотов е връчено предписание №:2/03.01.2024г. със срок до 28.01.2024г. да отводни поставеният от него климатик. Искам да Ви уведомя, че такова действие от негова страна не е извършено, както видимо не е и уважил Вашето предписание. Явно не взима на сериозно проблема, тъй като проблемът е още на лице и по него не се работи. Моля отново за съдействие от ваша с

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител