Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

сигнал

Начало
05.08.2023
ID:
2226

светофарът на бул. "Русия" и бул. 25 септември" до парка не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Преместване на кофи за боклук

Начало
03.08.2023
ID:
2222

Здравейте искам да се преместят две кофи от моята улица поради факта 1. Постоянно се създава малко сметище 2.Хората който сабират боклука не си вършат работата (не събират никога падналия боклук и така те са част от всички който хвърлят на земята) До училище Йордан Йовков има мн свободно място да се сложат 5-6 кофи и така ще е по леко да се събира боклука вместо да се влиза в малките улички. Благодаря

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Боклук

Начало
03.08.2023
ID:
2221

Здравейте вече от три седмици стой този боклук .Подал съм сигнал в Понеделник 31.7.23 и още чакам някой да дойде вече е прекалено мръсно пратете някой да почисти.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Липсва осветление

Начало
03.08.2023
ID:
2219

Едната част на ул лозарска от доста време е тъмна ,моля да се оправи осветлението

Статус:  В процес

Неработещи осветление

Начало
03.08.2023
ID:
2217

В отсечката между "Бакарди" и бул. "Русия" по бул. "25-ти Септември" не работи осветлението

Статус:  В процес

Неработещо осветление на тенис масата зад младежкия дом

Начало
02.08.2023
ID:
2216

Неработещо осветление зад младежки дом до тенис масата от месеци не работи

Статус:  В процес

опасна улична дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2215

Здравейте от около месец има огромна улична дупка по основна улица Строител , бл.72 и 73 , която граждани се опитват да обозначат за да няма инциденти.Моля за вземане на мерки и отстраняване на проблема. В началото на същата улица която е основна за излизане от квартала има участък който е оставен неасфалтиран още след ремонтните дейности и затруднява излизането от квартала на автомобили и автобуси.

Статус:  В процес

тротоарна голяма дупка

Начало
02.08.2023
ID:
2214

В следствие на авария на водопровода беше разкопана дупка ,отстраниха аварията но не заровиха дупката която е 2 метра широка 2 метра дълга и към 2 метра дълбока .Въпрос на време е някой да падне в нея .

Статус:  В процес

Синя Зона

Начало
02.08.2023
ID:
2213

Служител на синя зона с автомобил ауди а4 с регистрация ТХ9673ХМ ПОСТОЯННО ПАРКИРА КОЛАТА СИ ПРЕД КОМПЛЕКС ВИСТА-М НА СЯНКА ПРИ МОЛБА ДА Я ПРЕМЕСТИ КАЗВА ЧЕ ТОЙ РЕШАВА КЪДЕ ДА Я СПРЕ

Статус:  В процес

Неработеща улична лампа.

Начало
01.08.2023
ID:
2212

Неработеща улична лампа пред вход А на ЖК Добротица, бл.27. Клоните около това осветлението ,ако може да се скъсят. Благодаря за вниманието !

Статус:  В процес