Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №320

Начало
13.11.2017
ID:
320

В качеството си на потърпевш, сигнализирам за нерегламентирано събиране, съхранение и разкомплектоване на излезли от употреба МПС, извършвано от "Омега 3" ЕООД, на платното за движение и прилежащата му площ и извън законоустановената за тази дейност площадка, собственост на гореупоменатата фирма. Тази нерегламентирана дейност затруднява достъпа на работещи, клиенти и доставчици на останалите фирми в района. Създава се и предпоставка за замърсяване на околната среда. Моля за своевременн

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №315

Начало
06.11.2017
ID:
315

Искам да попитам имат ли разрешение собствениците на жилищния блок да преграждат мястото с тази ограда(бариера) за да не може друг да паркира там. И ако е така защо няма знак на съответната ограда(бариера) от общината?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №309

Начало
02.11.2017
ID:
309

Кога на ул.Генерал Столетов ще можем да живеем като нормални граждани т.е да имаме вода. Цяло лято поне 4 дни в седмицата няма вода.Преди месец 3 дни няма -помпи изгорели. Миналата седмица две денонощия без вода.Тая седмица вече трето денонощие няма вода, докато на съседната улица има авария. А в същия момент служители на ВИК обикалят по съседи да разпитват дали някой не крадял вода. За улиците да не говоря, че то по улица Столетов асфалт няма вече. Къде, в кой век живеем ?

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №305

Начало
30.10.2017
ID:
305

Улица Генерал Георги Попов 5 Трябва да се подкастри дърво, защото руши частна собственост. Ако нямате възможност,аз ще го направя. Моля за вашето становище.

Статус:  В процес

Сигнал №304

Начало
28.10.2017
ID:
304

Здравейте,в момента температурата в болницата е под 16 градуса.Болните седят с якета ,лекари и сестри работят в нечовешки условия.Кой носи отговорност.Безобразие ще има ли санкции

Статус:  В процес

Сигнал №298

Начало
19.10.2017
ID:
298

Сигнализирам за незаконна висока над 2 м. ограда на ул. Искър 20 В. Имам съмнение, че къщата няма разрешителни. Моля за проверка!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №296

Начало
19.10.2017
ID:
296

Улица Екзарх Антим 1 до Детска ясла 3 след ремонт на Вик Добрич

Статус:  В процес

Сигнал №291

Начало
11.10.2017
ID:
291

Отстрани на блок №7 се заля бетон за поставяне на барака. Ако там се постави някаква постройка ще пречи на излизащите автомобили от блок №7. Каня кмета и главния архитект на града от 07 часа до 08.30 часа да се опитат да излязат с автомобил от блока. Преди имаше изход към ул. "Генерал Георги Попов", след построяването на блок №10 не разрешихте да се възстанови изхода. Мисля, че вие сте хората които трябва до узаконите този изход. В блока има възрасти и инвалиди и линейките не искат да

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №289

Начало
11.10.2017
ID:
289

Заграждане на паркомясто и част от улицата с метални колове и синджир.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №288

Начало
11.10.2017
ID:
288

На 400м от управлението на ВиК,по посока към кобаклъка в дясно има огромна суха топола наклонена към булеварда.Има реална опаснос да причини нещастие.Моля преди да е станало късно да вземете необходимите мерки.Ако желаете мога да направя и снимки.

Статус:  В процес