Сигнали в Добрич днес

В процес 1048 Приключени 1601

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №413

Начало
02.03.2018
ID:
413

Липсва правоъгълно парче от паметника на "Свети свети Кирил и Методий". Напречно под краката им се вижда лепилото на липсващия елемент. Прави грозно впечатление.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №412

Начало
02.03.2018
ID:
412

Непочистена от снега натоварена улица. Утре ще замръзне и няма да може да се почисти.

Статус:  В процес

Сигнал №408

Начало
28.02.2018
ID:
408

Непочистена е цялата улица, както и ул."Витоша", ул."П.Хитов" и района около МБАЛ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №405

Начало
26.02.2018
ID:
405

Липсват няколко капака на канализацията.

Статус:  В процес

Сигнал №400

Начало
20.02.2018
ID:
400

Добър ден . Разхождайки се оня ден се натъкнах на тази бариера . Искам са попитам дали е редно и законно . Да знам дали и аз да не си бучна някъде и аз една .

Статус:  В процес

Сигнал №384

Начало
06.02.2018
ID:
384

Улица " Разлог"- четни номера. Не е ремонтирана, нито асфалтирана 50 години. През всички предизборни кампании за кметски избори в годините на демокрацията сме получавали обещания за оправяне на улицата...за съжаление обещания, а не реални действия. Зимата е кал и непроходимост, лятото- двуметрови бурени,нашествия на змии, гущери и кърлежи. Двама съседи преболедуваха преди няколко години лаймска болест. Преди няколко години и местната телевизия снима и се възмущава, но...до там!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №374

Начало
02.02.2018
ID:
374

Непосредствено до този адрес, се чува шум и крясък от домашни птици (кокошки). Мисля, че е нередно да се отглеждат в градска среда, а и може да има опасност за зараза от птичи грип?!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №367

Начало
30.01.2018
ID:
367

Улица Поп Богомил е непочистена, вдига се много прах от преминаващите с превишена скорост автомобили и камиони. Предлагам да се направи така нареченият легнал полицай и пешеходна пътека до Пътнически превози, тъй като има заведение в което се хранят много работници, а пресичането е много рисковано. Моля да се обърне внимание на скоростта с която се движат превозните средства.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №360

Начало
25.01.2018
ID:
360

Мисля че това не е начин за направа на обратен насип.Ако беше в нивата да. Тази кал имизерия стой с дни по улицата. Ако беше Добричка фирма досега да беше отнесла акта.Кой ще чисти.Къде е контролът???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №358

Начало
23.01.2018
ID:
358

Пред входове"В" и "Б" на жилищен блок по ул"Панайот Хитов "бл.33 има две огромни липи. Тези дървета са изключително големи и имат огромни клони.Достигат до 6 етаж. Молим да бъдат подкастрени - ако е възможно заедно с дърветата по ул"Еделвайс" , за които е отредена датата 24 и 25 .01 .2018г.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител