Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Без осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3162

Без осветление е цялата западна част на парка , зона скейт парк

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не светещо улично осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3161

От четири вечери не свети уличното осветление на ул .Дунав 16 вх.Б

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Неработещо осветление

Начало
13.05.2024
ID:
3160

Отново неработещо осветление ъгъла на ул. "Иван Вазов " с пресечката на ул."Шипка"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Относно чистотата на езерото в градския парк Св. Георги

Начало
13.05.2024
ID:
3159

Здравейте, въпреки скорошното почистване на езерата, които бяха изпразнени и изтъргани от тинята преди около месец, вчера намерихме две огромни сметищни петна във второто езеро, в което са бялата и черна лястовички. Освен пролетното почистване би трябвало да има и някаква текуща поддръжка, защото тези участъци, единият от които гарниран и с мъртва птица, не могат да останат така през лятото от чисто хигиенни причини (а силното увреждане на естетическото преживяване в парка се разбира от само себе си). Прилагам снимки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ограничаване на скоростта по ул. Орфей и ул.Димитър Ковачев

Начало
13.05.2024
ID:
3158

След асфалтирането на ул.Орфей и ул. Дим.Ковачев в кв.Балик , всяка вечер в късните часове се правят гонки и се кара с несъобразена скорост. Моля, да бъдат поставени легнали полицаи или да се ограничи по друг начин скоростта, преди да е станал инцидент!

Статус:  В процес

дупки по бул 25 септември

Начало
13.05.2024
ID:
3157

бул. 25 септември - платно посока кръстовище Тракийски - участък между магазин Темакс и кръстовището с бул Добруджа има поредица от неасфалтирани дупки в близост до тротоара, които не позволяват да се ползват двете ленти на пътното платно. Това е вече повече от две години. В допълнение в зоната преди светофарите в посока завой на ляво има допълнително дупки и в лявото плътно платно и неравноост около канализационна щахта, а за посока завой дясно голяма дупка с неравности, която заема почти цялята лента за движение.

Статус:  В процес

Зелени площи

Начало
13.05.2024
ID:
3156

Тази зона около бул.Трети март и ул Сан Стефано не е косена тревата нито един път за този пролетен сезон.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Незаконна къща

Начало
12.05.2024
ID:
3154

Сигнал за незаконна къща в с. Методиево, улица 8, вляво улицата преди гробищата посока Генерал Тошево, първата вила пак вляво. Има само документ за собственост на земята, а има построена вила на два етажа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно надвиснало дърво над пешеходната алея в парк "Св. Георги"

Начало
12.05.2024
ID:
3153

Опасно надвиснало дърво над пешеходната алея в парк "Св. Георги", на около 50м след подлеза, свързващ парка и паметника "Хан Аспарух", в посока кв. "Добротица".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Отстраняване на теч

Начало
11.05.2024
ID:
3152

Настанен съм със Заповед №1221/22.07.2022 г. на Кмета на Община град Добрич, със сключен Договор №257/02.08.2022 г. в общински жилищен имот към "ЖИЛФОНД-ИНВЕСТ" ЕООД ГРАД ДОБРИЧ с адрес гр. Добрич, ул. /ж. к./ "Балик" бл. 1, вх. А, ет.5, ап. 18. След многократни наводнявания и системни течове от апартамента над моя, който също е общински жилищен имот към "ЖИЛФОНД-ИНВЕСТ" ЕООД ГРАД ДОБРИЧ с адрес гр. Добрич, ул. /ж. к./ "Балик" бл. 1, вх. А, ет.6, ап. 22 моля да бъде извършена проверка и съдействие за отстраняване на теча с цел предпазване от конструктивни нарушения на общинския жилищен имот.

Статус:  В процес