Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1384

Начало
12.03.2020
ID:
1384

Изоставен лек автомобил без регистрационни табели Рено Сценик върху тревни площи.

Статус:  В процес

Сигнал №1383

Начало
12.03.2020
ID:
1383

Изоставен лек автомобил Ягуар без регистрационни табели върху тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1382

Начало
12.03.2020
ID:
1382

Изоставен лек автомобил Дачия Логан жълт върху тревни площи без регистрационни табели.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1381

Начало
12.03.2020
ID:
1381

Изоставен лек автомобил Лада без регистрационни номера.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1376

Начало
11.03.2020
ID:
1376

Живея на ул Тимок 9. Миналата година, веднага щом асфалтираха улицата пред нас след водният цикъл, нямаше и две седмици и минаха машини на Аресгаз и разкопаха точно там където беше преасфалтирано. От миналата есен дупките стоят на чакъл, вече са мноооого олегнали. Края на месец март ще правя ремонт на тротоара си. Кога тези дупки които са точно до тротоара ми ще бъдат асфалтирани, както на ул Тимок 9, така и долната по ул Стара планина, тъй като къщата ми е ъглова

Статус:  В процес

Сигнал №1374

Начало
10.03.2020
ID:
1374

Изоставен лек автомобил на паркинга на улицата като не е в движение от години и е със спукани гуми. По цялата улица в този участък има няколко такива. Има и бусове.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1369

Начало
05.03.2020
ID:
1369

Изоставен лек автомобил Деу Нубира жълт комби със спукани гуми на улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1367

Начало
05.03.2020
ID:
1367

Изоставен лек автомобил комби син без регистрационни табели по улицата в този район.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1365

Начало
05.03.2020
ID:
1365

Изоставен лек автомобил без предна броня и номера върху тротоара по улицата. По самата улица има още няколко изоставени автомобила мухлясали със времето от стоене.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1364

Начало
05.03.2020
ID:
1364

Изоставен лек автомобил Фолксваген Голф червен без регистрационни табели върху тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител