Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №935

Начало
03.07.2019
ID:
935

Пред къщите по цялата ул. Цар Калоян и по-точно номера 13, 13а, 13б има огромни кестени, които от бурята се клатят неимоверно. С това застрашават живота и здравето на хората. Моля, елате ги подрежете поне частихе, които са издадени към дворовете на хората.

Статус:  В процес

Сигнал №891

Начало
10.06.2019
ID:
891

Пред блока на посочения адрес има голямо изсъхнало дърво вече втора година. Падат големи сухи клони върху тротоара и жилищната сграда. Има сериозна опасност от наранявания на хора и щети по сградата. Молим да бъде премахнато!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №805

Начало
22.04.2019
ID:
805

Паднало дърво на пътя.

Статус:  В процес

Сигнал №771

Начало
13.03.2019
ID:
771

В град Добрич,ул Цар Калоян 5, има стар кестен пред портите на двора.Корените са му надигнати и усложнява вкарването на автомобил в гаража. Има постоянно падане на клони.Непосредсвено до него се намира ел.стъл на който жиците преминават през короната.Моля за съдействието на общината!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №751

Начало
26.02.2019
ID:
751

На ул.Брегалница"1 има изсъхнало дърво, което създава предпоставка за злополука с граждани и МПС. Същото е наклонено към пътното платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №700

Начало
20.01.2019
ID:
700

Моля обърнете сериозно внимание на старите дървета

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №699

Начало
20.01.2019
ID:
699

Дървото е разцепено и едва се държи на оградата .. падне ли ще счупи оградата на хората който живеят в близост дори може и къщата им да одари. Моля предприемете мерки ако трябва го махнете. Намира се точно на задния портал на зала Простор

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №675

Начало
25.12.2018
ID:
675

Кухо дърво, опасно, скърца при по-силен вятър, може да утрепе човек или да нанесе сериозни щети ако падне!! Идвали са някакви служители да проверят, и са обещали че ще дойдат да го изрежат, но никой не се е вяснял вече няколко месеца! По-надолу по улицата снощи падна едно дърво! (В. Търново 86)

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №580

Начало
07.09.2018
ID:
580

На първия светофар на влизане в Добрич от Балчик се монтира рекламен бил борд на 5м от светофара. След поставяне на рекламното пано видимостта към светофара ще нулева. Такова е и положението и пред полицията по трети март, на кръстовището с Цар Петър. По наредбата за рекламно информационните табели има изискване на 50 м от кръстовище и т. н.

Статус:  В процес

Сигнал №574

Начало
04.09.2018
ID:
574

Точно пред номер 88а има много старо и изсъхнало дърво, което може да рухне и утрепе човек при някоя силна буря. Жената която живее на адреса разказа че дънера му е изгнил напълно. Моля предайте на отговорните звена да проверят дървото и да вземат мерки поне по окастрянето му, ако не цялостно премахване.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител