Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Улуца

Начало
13.02.2024
ID:
2917

Здравейте! По повод започващите ремонтни дейности в града по уличната мрежа и смяна на водопроводи. Кога е предвидена ул. Албена за смяна на водопровод и асфалтиране? Защо част от улиците от района са асфалтирани, защо е направено на парче???? Това са ул.Опълченска Ул. Аврора Ул. Чайка

Статус:  В процес

Имотни изнами

Начало
10.02.2024
ID:
2900

Кой разреши на мой съсед да влезе в двора който работим от 70 години с Свещарово някой се е нагушил но няма да оставим нещата така ще се предприемат действия ако е нужно ще направя нещата публични! Една част от този двор е общински ние го работим и мисля че трябва да го припознаем не може този господин да го вземе така.ше сезирам всички компетентни органи ако не се направи проверка след този сигнал.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Кастрене на клони

Начало
09.02.2024
ID:
2895

Здравейте, Имаме подаден сигнал с вх Рег 94В-00-463/30.06.2023г. при Община град Добрич за опасни дървета в района, в който живеем. В отговор дадохте срок на изпълнение до 30.12.2023г. Към днешна дата дърветата не са окастрени. Моля да предприемете нужните действия. Благодарим Ви предварително!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

относно санирането на блока

Начало
06.02.2024
ID:
2888

Здравейте, Преди известно време ви изпратих относно не затворена тераса над моя ап.2, при санирането сигнал №2512 и досега не съм получила никакъв отговор. сега ви изпращам и някои снимки - бл.15 вх.Г - ап.2 и над него.- може да огледате как е саниран и да го сравните с бл.14, който започнаха след нашия как е направен и за колко време . Бл.15 ни мотаха - 8-9 месеца. Тоя сив- циментен цвят нацапана , като недовършен само някои тераси е в лилав цвят избрани, вместо да се направи цвета както на техните тераси и на другите, както е на бл.14 ..Как така е избрано само на някои тераси да са оцветени, кои са те за сметка на какво и от задната страна долу не е направен и перваза .Преди доста време вече години бях помолла за пръст за градинка само обещаваха и нищо не достави

Статус:  В процес

Счупен клон на дърво

Начало
05.02.2024
ID:
2887

Счупен клон от дърво, който е провиснал и всеки момент може да падне. Предпоставка е за почти случил се инцидент. Намира се между Пощата и северната част на читалището.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасно дърво

Начало
03.02.2024
ID:
2882

Здравейте, На бул. Христо Ботев до трафопоста зад православен храм "Св. Димитър" има опасно наклонено дърво над пътя. Видимо наклонът на дървото е естествен и не е предизвикан от външни процеси, но при евентуален обилен снеговалеж би могло да натежи и да се счупи на тротоара и пътя, което може да застраши човешки живот. Моля да го инспектирате и да вземете мерки за обезопасяването му. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Непочистени отпадъци от паднала покривна конструкция

Начало
01.02.2024
ID:
2876

Повече от месец след бурен вятър има паднала покривна конструкция . Предполагам от жилищен блок на ул.Сан Стефано 6 Б.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен пожарен кран

Начало
29.01.2024
ID:
2869

Преди година и половина е счупен пожарния кран. Много хора в тъмното се спъват и падат, а гуми на коли се пукат. Необходимо е бързо да се сложи нов, работещ пожарен кран.

Статус:  В процес

Опасна шахта

Начало
29.01.2024
ID:
2865

Има автобусна спирка съответно чакащи хора на спирката и тази шахта е опасна за тях.

Статус:  В процес

Жалба

Начало
28.01.2024
ID:
2863

До Община Добрич Уважаеми господа Бих искал да изразя своето сериозно безпокойство относно състоянието на улиците и булевардите в нашия град. През последните месеци забелязвам, че множество от тях са в мръсно и кално състояние, което представлява не само неприятно визуално впечатление, но и създава неудобства за всички граждани. Калта и отпадъците вдъхновяват негативни последици за животната среда, а също и представляват риск за здравето на гражданите. Те създават необходимост от повишено почистване и поддържане на инфраструктурата на града. Моля ви да вземете под внимание този проблем и да предприемете действия за подобрение на чистотата на улиците и булевардите. Разбирам, че е отговорност на общината да поддържа градската среда, и се надявам, че ще бъдат предприети ефективни

Статус:  Приключен
Оценка: 2.5 от 2 потребителя