Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1982

Начало
11.09.2021
ID:
1982

От близо месец, жители изхвърлях боклук и покъщнина на зелена тревна площ, в непосредствена близост до контейнерите за смет.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1981

Начало
10.09.2021
ID:
1981

Искам да подам молба за кофата на улица войнишка 23 която я местят пред входа на казармите а моята къща е точно пред входа ... ние сме семейство с малко бебе ииии това да мирише в двора ни на боклуци е нередно. .кофата си беше на армейска до детската градина но млад господин решава да си я мести на своя глава когато си пожелае и то пред нашата къща. ..

Статус:  В процес

Сигнал №1968

Начало
19.08.2021
ID:
1968

Образувано е сметище край кофите за боклук, пред входа на Детска градина N 18 "Дора Габе".

Статус:  В процес

Сигнал №1967

Начало
19.08.2021
ID:
1967

Днес бяха сменени контейнерите за смет. Едната дори от сега не се затваря. Какво ще променят новите контейнери с разхвърляните боклуци и разнасящата се миризма от тях? Стария капак са си го остави ли за спомен както и мизерията около тях. За пореден път,моля да бъдат изместени контейнерите или да бъдат заменени с пластмасовите и всеки дом да си отговаря за своята кофа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1962

Начало
12.08.2021
ID:
1962

Нарастващо сметище

Статус:  В процес

Сигнал №1958

Начало
10.08.2021
ID:
1958

Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.

Статус:  В процес

Сигнал №1957

Начало
10.08.2021
ID:
1957

Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1943

Начало
13.07.2021
ID:
1943

Пред ДГ"Д. Габе"

Статус:  В процес

Сигнал №1939

Начало
10.07.2021
ID:
1939

Г-н Йорданов, събота и неделя са дни отредени за почивка. А лятно време в тихо, топло и хората спят на отворени прозорци. Не може сметоизвозването да става в часовия диапазон 04:30-06:30, с което се вдига невъобразим шум. Това противоречи на наредбата на общината за осигуряване на обществения ред и изискванията към шума. Моля, да се вземат мерки и да се преразгледа графика на почистващата фирма за събота и неделя. Благодаря!

Статус:  В процес

Сигнал №1926

Начало
23.06.2021
ID:
1926

От месеци наблюдавам как няма кой да почисти боклуците около кофата за смет. Стана като сметище там

Статус:  В процес