Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

сигнал

Начало
01.08.2023
ID:
2211

на кръстовището на ул. "Ген. Гурко" с ул. "Вардар" има две големи дупки на асфалта, които силно затрудняват движението на ППС и са предпоставка за ПТП

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасна шахта

Начало
21.07.2023
ID:
2188

Пред жилищна кооперация на ул. Б. Б Огнянов 3 има опасна шахта .

Статус:  В процес

Опасна дупка на улицата

Начало
28.06.2023
ID:
2148

Дупката е много дълбока и опасна. Моля обърнете внимание, преди да е станал инцидент!

Статус:  В процес

Сигнал №2129

Начало
28.02.2023
ID:
2129

Здравейте,опасни улични дупки по улицата след автомобилния сервиз посока училище Й.Йовков и ул.Надежда

Статус:  В процес

Сигнал №2102

Начало
04.10.2022
ID:
2102

След полагане на улична шахта през 2021 г има пропадане което е заело над половината от уличното платно.В шахтата в двора явно от авария на водопреностната мрежа има вода

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2093

Начало
14.09.2022
ID:
2093

Пълно е с дупки по тази отсечка от булевард Русия до бул Добруджа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2070

Начало
09.05.2022
ID:
2070

Здравейте, в плана за коя година улица Георги Бенковски ще бъде ремонтирана? Последно ни уверихте, че като приключи водният цикъл ще бъде извършван ремонт и на асфалтовата настилка. От снимките може да видите, че такъв за съжаление беше направен само на част от местата, на които беше разкопано.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2059

Начало
07.04.2022
ID:
2059

Пропаднала е част от пътната настилка след изкопни дейности и последващо възстановяване на настилката при прокарване на високоволтов кабел. Невъзможно е преминаването с по-нисък автомобил, при преминаването ми увредих част от шасито на личния си автомобил.

Статус:  В процес

Сигнал №2050

Начало
14.03.2022
ID:
2050

Здравейте! Отново има две огромни дупки по ул. ГЕНЕРАЛ КОЛЕВ 28 ВХ А и много други дупки стигащи и навлизащи в кръговото движение по улицата. Целия град е в окаено състояние от дупки. Недопустимо е да се живее в 21в с такова пренебрежение от ваша страна, града ни прилича на бомбардирана територия.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2044

Начало
14.02.2022
ID:
2044

Дупки, ями, кал, ужас. КОЙ Е ОТГОВОРЕН ЗА РЕМОНТА НА УЛИЦАТА ПРЕД ТРИТЕ БЛОКА? ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМ ТАЗИ МИЗЕРИЯ, МИСЛИТЕ? ПОТРОШИХМЕ КОЛИ И КОКАЛИ! 21 ВЕК В ЕВРОПА!

Статус:  В процес