Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1424

Начало
15.04.2020
ID:
1424

На ул.Дунав, 18, пред вход В има паркиран автомобил Daewoo Matiz, жълто, използва се за склад. Стои повече от 1 година там. Моля да обърнете внимание, тъй като и без това не достигат парко местата в района.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1414

Начало
10.04.2020
ID:
1414

Неправилно паркирали автомобили на място забранено със знак паркирането и престоя. На спирката 50м по-напред също неправилно паркирали автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1401

Начало
21.03.2020
ID:
1401

Две трети от целия тротоар пред магазин ЦБА и надолу е зает от паркирали автомобили.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1396

Начало
17.03.2020
ID:
1396

Лек автомобил мерцедес без регистрационни номера който е паркиран и с залепено уведомление от общината но не е премахнат. Както и незаконен гараж пред вх Б зелен на цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1353

Начало
02.03.2020
ID:
1353

Във връзка със сигнал 1439 - Всеки ден минавам покрай автомобила по няколко пъти,няма стикер залепен за преместване !

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1352

Начало
01.03.2020
ID:
1352

Автомобил, който не е в движение от много време, с изтекла ГО и преглед. Паркиран е от дълго време на улуцата, и пречи на движението по улицата която и без друго е тясна .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1273

Начало
13.02.2020
ID:
1273

Автомобил Пежо 405 комби е паркиран от около 9 месеца без регистрационни табели, срещу движението в нарушение на чл.94 ал.3 от ЗДвП.

Статус:  В процес

Сигнал №1267

Начало
08.02.2020
ID:
1267

Зад блока има два изоставени автомобила, на които не е мястото там...

Статус:  В процес

Сигнал №1265

Начало
06.02.2020
ID:
1265

На Балик, от известно време са паркирани автомобили, на наши съседи и заемат и без това оскъдните паркоместа. След като не ги обслужват, няма смисъл да заемат местата пред блока. И това са съседи, които са в общински жилища, не си плащат текущите разходи, на блока.Не могат да живеят на гърба, на хората от входа. Докога ще се настаняват такива недобросъвестни съседи? Надявам се че жалбата ми ще бъде разгледана и ще получа отговор.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1258

Начало
03.02.2020
ID:
1258

От преди нова година автомобили със изтекли технически прегледи, не се карат, само заемат паркоместата и останалите живущи няма къде да си паркират автомобилите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител