Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №603

Начало
25.09.2018
ID:
603

Теч на фекални води

Статус:  В процес

Сигнал №602

Начало
24.09.2018
ID:
602

от близо 2 месеца има теч,който с всеки изминал ден се увеличава по интензитет

Статус:  В процес

Сигнал №599

Начало
21.09.2018
ID:
599

Отново сигнализирам за сериозен теч, който е под стъпалата. Te се намират на бул. 3-ти март , под спирката.Този теч ги руши. Стъпалата са единствената възможност да се стигне до бл. 41 и бл.43.

Статус:  В процес

Сигнал №598

Начало
21.09.2018
ID:
598

Отново сигнализирам за сериозен теч, който е под стъпалата. Този теч ги руши. Стъпалата са единствената възможност да се стигне до бл. 41 и бл.43.

Статус:  В процес

Сигнал №565

Начало
29.08.2018
ID:
565

Пред блок 43 има стъпала, под които тече вода, която ще започне да ги руши. Тези стъпала са единствения път за блок 41 и 43.Течът е от два месеца и се усилва.

Статус:  В процес

Сигнал №558

Начало
23.08.2018
ID:
558

Опасно оводняване на основите (и наводняване на мазето) от подземен скрит теч идващ отстрана на уличният водопровод. ВиК са уведомени на 17.08.2018, на 20.08 техен представител ни посети и докладва на началник аварии, но без реакция от негова страна дни наред. Къщата е 3-етажна, обитаема и стените започнаха да се напукват поради пропадане на основата (виж снимката). Моля за незабавна реакция от Общината и ВиК, за спиране на теча!

Статус:  В процес

Сигнал №511

Начало
19.06.2018
ID:
511

Господа , ако Вие не можете да ремонтирате многократните течове на вода и разбитата от ремонти на ВиК улица Марица разрешете ни НИЕ -- живущите да направим това !!!! Копае се , УЖ се ремонтира , сипват се кубици камъни ...и отново теч !!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №483

Начало
19.04.2018
ID:
483

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №482

Начало
19.04.2018
ID:
482

Стара авария, многократно "отстранявана", не както трябва разбира се и отново има вода в дупката засипана с чакъл!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №471

Начало
12.04.2018
ID:
471

Теч на фекални води. Моля за по сериозно отношение ! Вземете мери проблема се повтаря многократно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител