Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Жалба от Студентски общежития

Начало
18.04.2024
ID:
3090

Здарвейте! Подадохме жалба към Община Добрич с линк: https://signals.dobrich.bg/bg/signals/view/3033. Получих и съответно отговор от вас. Прилагам също файлове jpg 1,2,3 и 4 "Жалба - от Студентски общежития", където са описани всички новоизникнали въпроси относно проблема, който засяга всички живущи в района. Моля, за коректни и точни отговори за благоустроуството и безопасността на тези общежития!

Статус:  В процес

Здравейте

Начало
18.04.2024
ID:
3089

Здравейте преди да преасфалтират ул. Каменица имаше изкуствени неравности за ограничение на скоростта но след това не бяха възстановени. По улицата има детска площадка и детска градина въпрос на време е да стане инцидент. Говоря за участъка между ул.Боичо Огнянов и ул. Димитър Ковачев. Моля да се вземат съответните мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба от Студентски общежития

Начало
18.04.2024
ID:
3088

Здарвейте! Подадохме жалба към Община Добрич с линк: https://signals.dobrich.bg/bg/signals/view/3033. Получих и съответно отговор от вас. Прилагам файлове jpg 1,2,3 и 4 "Жалба - от Студентски общежития", където са описани всички новоизникнали въпроси относно проблема, който засяга всички живущи в района. Моля, за коректни и точни отговори за благоустроуството и безопасността на тези общежития!

Статус:  В процес

Некоректен и конфликтен наемател

Начало
17.04.2024
ID:
3087

Искам да подам жалба, срещу Красимира Енчева. Същата е конфликтна с всички живущи от входа, заедно с мъжа, който живее на семейни начала. Не си плаща задълженията на входа, вече трети месец не е плащала, карат се с всеки, който им каже нещо, постоянно вдигат скандали, вдигат шум и по-късните часове . Не работи от 1 година, където и да започне работа, бързо напуска, сега започна работа, за да сключи договора с вас. Такива хора, са консуматори, не заслужават да живеят в общинско жилище. Не искам да се споменава името ми, защото ако разберат ще вдигнат такъв скандал, че просто не ми се мисли. Предприемете мерки. Тя сега ви е платила за договора, но след 3 месеца пак ще и изпратите предупредително писмо. Приятен ден!

Статус:  В процес

Опасни дървета

Начало
17.04.2024
ID:
3085

Високи и опасни дървета.Паднал голям клон.Сухо дърво.Подадени са много сигнали не са взети мерки!!!! Моля да бъдат взети нужните мерки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

ул.Никола Петков

Начало
16.04.2024
ID:
3083

Г-н кмета пише ви една майка която тази вечер към17.15ч можеше да загуби своя и живота на двете си деца пресичайки на пешеходната пътека на ул.Никола Петков и ул.Ал.Сивков .Когато е направен проекта съвместно с отпуснати пари от Румъния кой проектант реши да махне легналият полицай .Когато нямаше подход за детски колички и беше зададен въпроса казах че е направен проект от София .Нека сега да дойде проектанта и да пресича всяка сутрин и вечер когато си води децата на градина или на училище и види как се кара по ул. Н Петков. Никой не пази никого но на всеки му е скъп живота особено на децата му.Моля да се направи нещо докато няма пострадали деца и да не чакаме някое да загуби живота си .Все по често ми се случва да ни отнемат предимството на тази пешеходна пътека.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Добрич мези тревни площи

Начало
16.04.2024
ID:
3082

Във връзка с предстоящо събитие "Добрич мези" са разположени платнища върху тревната площ, което за два три дена ще унищожи тревата. От предходни събития сме свидетели на такива случаи, след което са необходими месеци за възстановяването на тревната настилка. Днес 16.04.2024г., бяха помолени да вдигнат платнищата от тревните площи и да ги разположат върху асвалта или плочките. Молим за съдействието на община град Добрич в най-кратки срокове да отправят предписание.

Статус:  В процес

Относно изхвърляне на отпадаци в контейнера за битови от фирма за оцеленяване

Начало
15.04.2024
ID:
3081

Кола с регистрационен номер тх7033хт-пристига многократно с изкосена трева и я изхвърля извън контейнера за отпадаци до детска ясла която се намира на кръстовището с ул. Сан Стефано ул. Любен Каравелов ул. Люлин

Статус:  В процес

Сигнал

Начало
15.04.2024
ID:
3080

Защо част от тротоарите, които бяха разкопани, за да се изкарат електромерите, не се асфалтираха. Беше нахвърляна пръстта и така си остана. Участакът от 168до 174 конйретно. Тротоарът беше от асфалт, а сега ще газим кал. Отделно многократно ви подавам сигнал, колко е опасен участакът по бул. Добруджа 174. Явява се първата спирка на градсикия автобус в квартала. Слизащите трябва да се движат по пътното платно, защото тротоара е негоден. Ако нямате идея, колко е натоварен трафика, елате и постойте половин час на пътното платно. Може много бързо да намерите финансиране. Имам решение от ОС Добрич от преди десет години, че тротоарът трябва да бъде приведен във вид годен за използване.

Статус:  В процес

Музикант до фонтана

Начало
15.04.2024
ID:
3079

Здравейте. Трябва ли всяка година да подавам сигнал за музиканта, който се настанява до фонтана и свири през целия работен ден? Както предполагам знаете, звукът се вдига нагоре и ние работещите в околността не можем да работим нормално, не можем да говорим служебно по телефона, не можем да провеждаме срещи понеже не се чуваме от шума на акордеона.Има ли издадено разрешително с параметри, определящи изявата му?

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител