Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1363

Начало
05.03.2020
ID:
1363

Изоставен автомобил Форд Гранада със излезли ТХ номера от употреба върху градинка на ъгъла на улицата.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1362

Начало
05.03.2020
ID:
1362

Изоставен лек автомобил Рено Сценик без номера върху тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1358

Начало
04.03.2020
ID:
1358

Изоставен лек автомобил Фиат Пунто ТХ6222НХ със меки гуми по улицата.

Статус:  В процес

Сигнал №1357

Начало
04.03.2020
ID:
1357

Автомобил без регистрационни табели стои на улицата.

Статус:  В процес

Сигнал №1356

Начало
03.03.2020
ID:
1356

Изоставено МПС със спукани гуми на тротоар до оградата на бившия обувен завод Добрич.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1354

Начало
03.03.2020
ID:
1354

Автомобил и гараж, който са незаконни. Автомобила е мерцедес без регистрационни номера който заема неправомерно място собственост на Иванка Хилева живуща на Добричка епопея 4 вх А ап 24 а гаража е на Данчо живущ във Добричка епопея 4 вход б

Статус:  В процес

Сигнал №1343

Начало
25.02.2020
ID:
1343

Изоставен лек автомобил Фолксваген Голф със Варненска регистрация върху тревни площи със спукани гуми.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1336

Начало
21.02.2020
ID:
1336

Изоставено МПС Фолксваген Пасат без надзор на улицата от поне 5 години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1335

Начало
21.02.2020
ID:
1335

Изоставено МПС без регистрационни табели на улицата.

Статус:  В процес

Сигнал №1334

Начало
21.02.2020
ID:
1334

Изоставено МПС без надзор от години на паркинга пред блока.

Статус:  В процес