Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасна шахта

Начало
06.03.2024
ID:
2968

Шахтата се намира на тротоара по бул."Добруджа " в близост до кръстовището с ул."Сава Огнянов"

Статус:  В процес

Три години битка с климатик

Начало
04.03.2024
ID:
2967

До , Главният архитект на град Добрич.Вече три години водим битка с климатик на Пощенска банка, който е монтиран точно под спалнята ни и ни създава дискомфорт със бучене и вибрации.Днес 4.03, почивен ден, климатика работи Денонощно и ни лишава от необходимата ни почивка.Силно се надявам,че в този град има институции, които могат да накарат банката,от осем климатика,да премести единствения, който пречи на спокойствието на живущите над него.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

нарушаване на общественият ред

Начало
03.03.2024
ID:
2964

нарушаване на общественият ред със музика която думти силно до 0 часа и 30 минути след полунощ всяка вечер и не може да се спи чува се чак във моята стая във къщи обърнете внимание не се търпи вече

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Движение на МПС по ул. Иван Вазов, между ул. Сан Стефано и ул. П. Хитов

Начало
01.03.2024
ID:
2958

Моля, вземете мерки за обезопасяване движението на МПС по ул. Иван Вазов, в посочения участък. През месец 12.2022 г. беше проведена среща на г-н Йордан Йорданов и служители на общинска администрация с живущите в района, но която се договори месец пробен период за движение на МПС, след което ще се вземе решение дали улицата ще е еднопосочна/ще са затвори, както е била повече от 40 години и т.н. В момента улицата е с разчертани паркоместа в дясно, посока на движение към ул. П. Хитов и двупосочно движение, почти невъзможно разминаване на два срещуположно движещи се автомобила при заети 100% паркоместа, което е постоянно ( много често се налага изчакване на ул. Сан Стефано, с което се блокира движението), без ограничители на скоростта, често се ползва за "скоростна отсечка".

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Увеличаване на цената на билета Добрич Варна на 8.00 лв

Начало
20.02.2024
ID:
2938

От 15.01.2024 превозвачите обслучващи линията Добрич Варна, а именно фирмите: "Варна Бус 2000" ООД, "Минибус" ООД, "Минибус Експес" ООД и "Пътнически превози"ЕООД увеличиха цената на билета от 6.00 лв на 8.00 лв- 33.33%. На кое основание го правят и как го допускате. Това е обществен транспорт и има социални функции. Ползва се от много работещи във Варна, защото липсват работни места в Добрич. Във Варна се ползват задравни и образователни услуги , които недостигат или напълно липсват в Добрич. Друг проблем е , че превозвачите отказват да спират на спирки на градския транспорт ( и на междуградски също), защото не били включени в маршрутното разписание. Кмета Йорданов, и общинският съвет да се самосезират и да направят нещо в услуга на гражданите!!!!

Статус:  В процес

спряна вода

Начало
19.02.2024
ID:
2933

ЗДРАВЕЙТЕ ОТ 26,05,2023 МАЙКА МИ КЕРАНКА ПЕНЕВА И СЕСТРА МИ ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА СА МИ СПРЕЛИ ВОДАТА И ОТКАЗВАТ ДА Я ПУСНАТ ИМА ВСЕКИ МЕСЕЦ СМЕТКИ ЗА ВОДА КОЙТО МЕ КАРАТ АЗ ДА ГИ ПЛАЩАМ ИСКАХ ВИК ДА СПРЕ ВОДАТА НО ТОВА МИ БЕШЕ ОТКАЗАНО ОТ 9 МЕСЕЦА СЪМ БЕЗ ВОДА А В СЪЩОТО ВРЕМЕ ИМАМ ЗАДЪЛЖЕНИЕ КЪМ ВИК ОБЪРНАХ СЕ КЪМ ПРОКУРАТУРАТА ОТ ТАМ ИМАМ ОТКАЗ ОТ ДП ЗАЩОТО НЯМА САМООПРАВСТВО КАЖЕТЕ КЪМ КОГО ДА СЕ ОБЪРНА ЗА ДА ИМАМ ВОДА ИМОТА Е СЪСОБСТВЕН НАСЛЕДСТВЕН ОТ БАЩА МИ В ПРОКУРОРСКОТО ПОСТАНОВЛЕНИЕ ДОРИ ГО Е НОПИСАЛА ДАНИЕЛА ПАНАЙОТОВА ЧЕ ИСКА ДА МЕ ИЗГОНИ ОТ МОЯ ИМОТ НА КОЙТО СЪМ НАСЛЕДНИК КАЖЕТЕ КОЙ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ПОЗДРАВИ

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Капещ климатик на съсед върху моя

Начало
17.02.2024
ID:
2927

Жалба до Кмета на Община гр.Добрич от Ивелина Иванова Петрова жк."Балик" бл.2 вх.А ет.4 ап.13 гр.Добрич Уважаеми Господин Кмете, пиша Ви относно моята жалба с вх. рег. №: 94И-00-893/13.12.2023г. и сигнал #2743 от 15.12.2023г. Разбрах, че на собственика Вилислав Светлозаров Панайотов е връчено предписание №:2/03.01.2024г. със срок до 28.01.2024г. да отводни поставеният от него климатик. Искам да Ви уведомя, че такова действие от негова страна не е извършено, както видимо не е и уважил Вашето предписание. Явно не взима на сериозно проблема, тъй като проблемът е още на лице и по него не се работи. Моля отново за съдействие от ваша с

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработен сфетофари

Начало
16.02.2024
ID:
2923

Светофарите до кат не се сменят, получава се задръстване

Статус:  В процес

ПОЧИСТВАНЕ, ХИГИЕНИЗИРАНЕ

Начало
14.02.2024
ID:
2920

Моля да се почистят тревата, калта/пръстта около бордюрите и по тротоарите по цялата улица "Стефан Стамболов". Миналата година подадох такава молба и поддържахте чистота на посочените места, за което благодаря. Очакваме пак да е така и тая година, защото се движат три автобуса и има много пешеходци. Още : на спирките няма информационни табла, а съществуващата е потрошена.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улуца

Начало
13.02.2024
ID:
2917

Здравейте! По повод започващите ремонтни дейности в града по уличната мрежа и смяна на водопроводи. Кога е предвидена ул. Албена за смяна на водопровод и асфалтиране? Защо част от улиците от района са асфалтирани, защо е направено на парче???? Това са ул.Опълченска Ул. Аврора Ул. Чайка

Статус:  В процес