Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Липсващо улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2654

Получих отговор, че уличното осветление е възстановено,но с разочарование констатирах, че не е! Какъв беше смисъла да ми отговаряте?!?

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

щети след бурята

Начало
28.11.2023
ID:
2651

Зад блок 40 на ж.к"Добротица" три улични лапи не светят след последната буря. Нападалите клони събориха и захранващия ги ел. кабел. Една от лампите се отчупи и падна от стълба. Нужно е да се окастрят леко дърветата, за да се предотвратят по нататъшни щети.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
28.11.2023
ID:
2649

Здравейте ,вече втора седмица по улица Дора Габе нямаме улично осветление,моля да го погледнете .Вечер е жасно тъмно всички знаем какви проблеми могат да станат ако някой падне или недай си боже по лошо.Имаме и нужда от орязване на клоните на дърветата,все пак се паркират коли отдолу.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

НЕРАБОТЕЩИ УЛИЧНИ ЛАМПИ ДО ЕЗИКОВА

Начало
27.11.2023
ID:
2643

Уличната лампа на ул. Иван Вазов 17 и ул. Шипка ОТНОВО не работи след последните бури. Вечер е изключително тъмно, тъй като няма наблизо друга светеща лампа. Моля за подмяна в най-скоро време, защото вече се мръква много рано. Също така следващата лампа по реда нагоре по ул. Иван Вазов е обвита в клони и свети незабелижимо слабо. Моля Ви така и така ще идвате до там , да се качите и до нея и да я почистите!

Статус:  В процес

Неработещи улично осветление.

Начало
26.11.2023
ID:
2630

След обилния снеговалеж уличното осветление на тази улица не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Проблем с уличното осветление

Начало
25.11.2023
ID:
2619

След бурята една от лампите спря да свети. Може да има прекъснат кабел защото имаше паднали дървета който сме махнали вече. Лампата е зад блола.

Статус:  В процес

Неработещо осветление

Начало
24.11.2023
ID:
2610

След бурята спряха да работят уличните лампи по бул. "Добружда" в отсечката от бензиностанция Шел - кръстовището на бул. "Добричка епопея" с бул. "Добружда" до към бензиностанция Лукойл. Има и неработеща лампа срещу адрес бул. "Добруджа" 33 от другата страна на булеварда.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Улично осветление

Начало
23.11.2023
ID:
2606

След бурята от предната събота и неделя не работи уличното осветление. Моля да бъде възстановена работата му.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо осветление

Начало
22.11.2023
ID:
2601

От три дни нямаме осветление на жк. БАЛИК БЛ. 2 пред входовете А и Б! Молим за отстраняване на аварията! Благодарим

Статус:  В процес

Няма ток

Начало
22.11.2023
ID:
2599

На ул Асен Златаров няма ток от 1 седмица след бурята паднаха кабелите и няма ток.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител