Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1957

Начало
10.08.2021
ID:
1957

Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1943

Начало
13.07.2021
ID:
1943

Пред ДГ"Д. Габе"

Статус:  В процес

Сигнал №1939

Начало
10.07.2021
ID:
1939

Г-н Йорданов, събота и неделя са дни отредени за почивка. А лятно време в тихо, топло и хората спят на отворени прозорци. Не може сметоизвозването да става в часовия диапазон 04:30-06:30, с което се вдига невъобразим шум. Това противоречи на наредбата на общината за осигуряване на обществения ред и изискванията към шума. Моля, да се вземат мерки и да се преразгледа графика на почистващата фирма за събота и неделя. Благодаря!

Статус:  В процес

Сигнал №1926

Начало
23.06.2021
ID:
1926

От месеци наблюдавам как няма кой да почисти боклуците около кофата за смет. Стана като сметище там

Статус:  В процес

Сигнал №1925

Начало
23.06.2021
ID:
1925

От месеци наблюдавам как няма кой да почисти боклуците около кофата за смет. Стана като сметище там

Статус:  В процес

Сигнал №1911

Начало
06.06.2021
ID:
1911

Паркинг на детски куклен театър "Дора Габе" и читалище "Йордан Йовков"

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1863

Начало
04.05.2021
ID:
1863

Боклук в "изчистеното" езеро в района на лебеда и в края на скейт парка след голямата бяла шатра. Боклука е много, през деня мирише ужасно, и е пълно с всякакви летящи боболечки и мухи които са върху боклука във водата. Моля да се обърне сериозно внимание върху това и да бъде изчистено.

Статус:  В процес

Сигнал №1803

Начало
02.03.2021
ID:
1803

Саниране на блока до бензиностанция Атанасов груп! Фирмата която санира, да почиства, намери ефективен начин да не замърсява! Навсякъде се е разхвърчал стиропор, не е сметище и моля да не чакаме вятъра да им чисти боклука! Станало е една кочина наоколо!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1784

Начало
23.02.2021
ID:
1784

Непосредствено до стълбите отвеждащи до бул. Добричка епопея, до нефункциониращия подлез и до вх. А на жк Албени 1, има голямо количество отпадъци. Част от тях вероятно са биологично опасни за хора и животни; има бутилки с течности от неизвестен характер. Аз събрах два чувала отпадъци, но е работа за професионалисти. Това е място с натоварен поток от хора — деца, които ползват обществения транспорт и ходят на училище в “Стефан Караджа” и Езикова гимназия минават от там.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1731

Начало
18.12.2020
ID:
1731

Боклуци всякакви!!!

Статус:  В процес