Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1798

Начало
28.02.2021
ID:
1798

Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?

Статус:  В процес

Сигнал №1797

Начало
28.02.2021
ID:
1797

Цялата улица е прекалено зле с много дупки! Защо плащаме данъци?

Статус:  В процес

Сигнал №1794

Начало
28.02.2021
ID:
1794

Цялата улица е осеяна с дупки

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1749

Начало
11.01.2021
ID:
1749

Дълбока дупка . Спуках гума

Статус:  В процес

Сигнал №1713

Начало
29.11.2020
ID:
1713

Здравейте, искам да обърна внимание към разрушена настилка в ганга между блок Пирин и аптека Добруджа. Много от плочките са разлепени или липсващи. Разлепените плочки се пълнят отдолу с вода и при стъпване върху тях, плисват върху краката на преминаващия. Обикновено това е кална вода и доста мръсна и е много неприятно. Молбата ми е да бъде огледано мястото и ако е възможно да бъде извършен ремонт на настилката, тъй като мястото се ползва от много хора всеки ден. С уважение Гр.Димитрова

Статус:  В процес

Сигнал №1687

Начало
31.10.2020
ID:
1687

След ремонт на В и К оставена кална купчина инертни материали с височина 40 см. по средата на улицата. Това се случва за трети пореден път в района около благодаря.16 . Копае се, ремонтират се траби и след това се затрупват с инертни материали, НЕ СЕ АСВАЛТИРА

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1682

Начало
28.10.2020
ID:
1682

Точно преди една година улица Стара планина беше закърпена след водния цикъл. Една година по-късно изпращам снимки на състоянието и. Преди около два месеца беше отново разкопана може би от Аресгаз и оставена на чакъл. От снимките се вижда, пътя е пропаднал... Какъв е срока на възстановяване на настилката след копаене от Аресгаз или кабелните оператори. Някой контролира ли действията им. Няма място на улицата да преминават коли. Да не говорим, че се отвориха нови дупки от изронени карпежи.

Статус:  В процес

Сигнал №1681

Начало
27.10.2020
ID:
1681

Господин Кмет, това е улица "Св. св. Кирил и Методий" - участъка започващ от бул. Трети март до ул. „Войнишка“. Има огромни дупки, поради които преминаването с автомобил е изключително затруднено. Моля в най кратък срок улицата да бъде отремонтирана и приведена в пригодно за ползване и преминаване пътно платно.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1644

Начало
28.09.2020
ID:
1644

Дълбока дупка на самото кръстовище (ул. Вардар и ул. Суха река) Предпоставка за ПТП.

Статус:  В процес

Сигнал №1618

Начало
03.09.2020
ID:
1618

Този изкоп стои невъзстановен вече 2 месеца. Разхвърляни бордюри, колчета и чакъл. Затруднява движението на кръстовището и на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител