Сигнали в Добрич днес

В процес 1037 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1258

Начало
03.02.2020
ID:
1258

От преди нова година автомобили със изтекли технически прегледи, не се карат, само заемат паркоместата и останалите живущи няма къде да си паркират автомобилите.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1243

Начало
30.01.2020
ID:
1243

Автомобил Фиат с регистрационен номер В2901РС е паркира на заво заемащ едната лента на движение и създава опасност за птп

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1241

Начало
27.01.2020
ID:
1241

Паркираният и изоставен автомобил на тротоара е там повече от 2 години. Пречи на свободното преминаване по тротоара и е нужно пешеходците да излизат на пътното платно. Улицата е изключително оживена, поради намиращата се в близост детска ясла.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1238

Начало
26.01.2020
ID:
1238

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи НА живущите в блока .колата не е в движение и със свалени гуми

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1234

Начало
24.01.2020
ID:
1234

С Порше всичко е позволено

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1225

Начало
22.01.2020
ID:
1225

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и джамията

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1221

Начало
20.01.2020
ID:
1221

На тротоарната площ на улицата от няколко месеца е паркирана и изоставена каравана. Моля, вземете отношение същата да бъде премахната от там!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1220

Начало
20.01.2020
ID:
1220

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и при товаро разтоварни дейности в блока и джамията.автобилът е с изпуснати гуми и паркиран от 3 месеца.при маневриране на други собственици създава риск като същият е без гражданска отговорност.при многократни забележки собственика на автомобила отказва го измести.живущите в кооперацията са единодушни за премахването на автомобила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1219

Начало
20.01.2020
ID:
1219

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и при товаро разтоварни дейности в блока и джамията.автобилът е с изпуснати гуми и паркиран от 3 месеца.при маневриране на други собственици създава риск като същият е без гражданска отговорност.при многократни забележки собственика на автомобила отказва го измести.живущите в кооперацията са единодушни за премахването на автомобила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1218

Начало
20.01.2020
ID:
1218

Без ЗАСТРАХОВКА и преглед пречи на живущите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител