Сигнали в Добрич днес

В процес 1029 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №430

Начало
17.03.2018
ID:
430

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №428

Начало
12.03.2018
ID:
428

Теч на вода, при който се образува голяма локва по цялата дължина на пътя.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №391

Начало
12.02.2018
ID:
391

Теч на фекалии

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №351

Начало
17.01.2018
ID:
351

Постоянен теч на фекални води.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №260

Начало
16.08.2017
ID:
260

Аз съм Анна Георгиева ,живея на Балик,4 вхА,ет3.От много време имаме теч,както и на 2ет и 1 ет.Теча идва от комшията на 5 ет,който отказва да го оправи.Направихме ремонт и пак е мухъл и теч в банята и стената на кухнята.Има мухъл и на съседите на 2ет и 1ет.Какво да направим за да принудим собственника от 5ет да си оправи кривката ,която е пробита(това се видя от пакета на 4ет).Отказва всякакво съдействие.Детето ми е с установена алергия към мухъл и влага.До кога да го търпим и как да си помогнем

Статус:  В процес

Сигнал №211

Начало
26.06.2017
ID:
211

Теч на отходни води от шахта по "Богдановския" път. Пащам две снимки но не и уханието което се носи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №125

Начало
28.01.2017
ID:
125

Стара авария, няколко пъти отстранявана и в момента дупката пак е пълна с вода!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №114

Начало
18.01.2017
ID:
114

ОТ НОВА ГОДИНА ИМА ЕЗЕРО,ВЕЧЕ И УЛИЦАТА Е НЕПРОХОДИМА

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №58

Начало
11.10.2016
ID:
58

От 04.09.2016 /ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ/по улицата тече вода. Цялата улица е ТОТАЛНО разбита.НОРМАЛНО ЛИ Е ???

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №19

Начало
25.08.2016
ID:
19

От устройството за поливане в градинката зад пицария ''Гардения'' се излива вода.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител