Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Изсъхнало дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3048

Здравейте ! Пред обекта , който стопанисваме има дърво , което най-вероятно е изсъхнало . Тревожи ни , че при по-силен вятър дървото ще падне върху обекта. Миналата година имахме такъв случай , дърво нахождащо се непосредствено до сегашното, което описвам , при буря падна на козирката на обекта , а именно Игр. зала "УинБет"

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Опасно дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3047

Опасно наклонено дърво, при по-силен вятър може и да падне

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба за системно рзбиване на тротоар и превръщането му в частна градинка

Начало
02.04.2024
ID:
3040

Семейството /Снежана, Марин и Ирина/ живющи на ул. Панайот Волов 18 в гр. Добрич системнои целенасочено разбива тротоара, вади и изхвърля тротоарни плочи и превръща общинския терен в частна градинка. На 01.04.2024 същите с вандалски акт начупиха отново цимента на въстановената тротоарна настилка, /приложени снимки/ за да поставят оградка на т.н. частна градинка /приложени снимки/. Пред вход на същия имот от повече от година има складирани стройтелни отпадъци и боклуци /приложени снимки/ възпрепятстващи нормалното използване на тротоара по предназначение от преминаващи хора. Разнитите и премахнати тротоарни водят до поява на влага и пропадане на гаражите в съседство. Уверени сме, че ще съдействате за отсраняването на този проблем. С уважение инж. И. Ангелов

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Разбит тротоар

Начало
02.04.2024
ID:
3039

Премахнати и изхвърлени тротоарни плочки, разбит тротоарен цимент, за направата на градинка. От собсвениците на адрес: ул. Панайот Волов 18

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
01.04.2024
ID:
3038

От няколко месеца не работи уличната лампа на улица Сима войвода 1в

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Изрязване на дърво, клони от друго дърво и храсти до жилищен блок

Начало
01.04.2024
ID:
3037

Молим за изрязване на дърво, изрязване на клони от друго дърво пред вход Б и храсти отстрани на блок 21 (до вход А), ул.Орфей, ж.к.Балик, гр.Добрич. Молим да ни сигнализирате предварително за деня на извършване на дейностите, за да осигурим жител на входа, който да покаже горните обекти.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Достъп на коли със специален режим до жилищен блок

Начало
29.03.2024
ID:
3034

Здравейте! Наскоро е закупен имот до блока в който живеем, а той е на адрес:Студентски общежития 4 и 5 или гражданите в града го познават като ул. Калиакра 54. Ако новия собственик загради или застрои сграда в близост до блока, няма как да да достигне кола със специален режим (линейка или пожарна). Силно сме притеснени всички в блока. Моля, за някакво действие или отговор от ваша страна! Прилагам снимка кадастара на закупения имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Жалба

Начало
29.03.2024
ID:
3033

Здравейте! Наскоро е закупен имот до блока в който живеем, а той е на адрес:Студентски общежития 4 и 5 или гражданите в града го познават като ул. Калиакра 54. Ако новия собственик загради или застрои сграда в близост до блока, няма как да да достигне кола със специален режим (линейка или пожарна). Силно сме притеснени всички в блока. Моля, за някакво действие или отговор от ваша страна! Прилагам снимка кадастара на закупени имот.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Саниране по стара програма?

Начало
28.03.2024
ID:
3026

Кога ще започне санирането на блоковете с номера 10 и 8 ,които се отказахме от новата програма ,с уверението ,че за нашите блокове им пари и проекта ще започне на пролет .Днес е 28 март вече от седмица официално е пролет . Благодаря+

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Аварийно запълване на дупки

Начало
27.03.2024
ID:
3024

От отговор на предишен мой сигнал разбрах, че ул. Железничарска е включена като довеждаща инфраструктура до предвидения за изграждане индустриален парк в близост до нея. Това е дългосрочен проект, а по улицата от номер 5 до номер 7 има изключително дълбоки дупки на цялата ширина на улицата. Моля за вашето съдействие за аварийно запълване на тези дупки, в които вече има спукана гума на автомобил и откачена броня на друг.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител