Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Улично осветление

Начало
07.07.2023
ID:
2166

Неработеща улична крушка пред посочения адрес. От два месеца не свети.

Статус:  В процес

Не работещо осветление от над 1 година.

Начало
07.07.2023
ID:
2165

От над година не работят двете осветителни тела в самото кръстовище и следващото посока югозапад. Вечер е пълен мрак и нищо не се вижда, а контейнерите за смет са точно между двете осветителни тела /ако мога да ги нарека все още така/. Дори клошарите, милите са потърпевши, нощно време са принудени да си светят с фенерчета.

Статус:  В процес

Наводняване на имоти

Начало
05.07.2023
ID:
2164

При извършване на строителство на обект на фирма ОПТИКОМ бе извършено присъединяване към канализационната мрежа несъответващо на проекта им за присъединяване.В същата канализация в последствие( колко законно може да се провери( са присъединени прилежащ паркинг и новопостроен обект.Всичко това доведе до претоварване на канализацията и до наводняване на имотите в съседство при всеки малко по проливен дъжд.Моля да бъде извършена проверка относно спазването законноста на присъединителните проекти като се предприемат необходимите мерки за премахване на неизправностите

Статус:  В процес

Паднало дърво- ОРЕХ

Начало
05.07.2023
ID:
2163

През 2022год Енерго про извърши резитба на клони на дървета пречещи на жиците, но резитбата беше така направена, че дървото да падне (прилагам снимки)! При въпрос от наша страна (ореха е пред имота ми) защо осакатяват по този начин дървото не виждат ли,че така ще падне в имота ми, те ми отговориха, че не е тяхна работа нито да си почистят нито дали и къде ще падне дървото. Посъветваха ни да заливаме ствола на дървото с нафта- така щяло да изсъхне! На 2.07.2023 ореха е отрупан с ядки и листа и при проливния дъжд той падна на стара сграда в имота ми! Въпроса ми от тук натам кой ще се занимава с дървото, кой ще почисти и изреже, чия е отговорността,че защитено дърво падна? Какво трябва да правим ние с падналото дърво в нашия имот?

Статус:  В процес

Повторен сигнал за рекламация на саниран блок 39, Дружба 3

Начало
05.07.2023
ID:
2162

Външната черна мазилка на санирания по програмата бл. 39 в кв. Дружба 3 продължава да се кърти и пада, до изолацията на места. След първия сигнал получихме вашия отговор, изпратен и до строителната фирма изпълнител, но няма реакция досега. Моля за съдействие и отстраняване на проблема!

Статус:  В процес

Опасни безстопанствени кучета

Начало
05.07.2023
ID:
2161

Преди да има пострадали, моля да вземете мерки за прибирането в приюта две агресивни бездомни кучета в зелената площ пред Дом паметник Й. Йовков и до Кафе Бакарди, и на територията на заведението, детската площадка също. Нахвърлят се с лай и преследват минаващи хора, майки с колички, деца и възрастни - мястото е много оживено. В центъра на града!

Статус:  В процес

Пропаднала улица след последните дъждове.

Начало
04.07.2023
ID:
2160

Пропаднали и свлечени насипи след полагане на тръбите по водния цикъл.

Статус:  В процес

Автомобили Паркирани на Ул.Михаил Андрев.

Начало
04.07.2023
ID:
2159

Здравейте , Автомобили който отлежават вече няколко години , не се използват , общо автомобилите са 5 Броя , заемат цялата улица , моля направете нещо по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.07.2023
ID:
2157

Здравейте, по продължението на ул. Иван Кършовски, на картата излиза като номер 111, има няколко неработещи ел. крушки на уличното осветление. Моля за предприемане на мерки за съответна подмяна/ремонт. Благодаря предварително.

Статус:  В процес
Време текущ статус: 0 денa
Срок текущ статус: 05.07.2023 00:00

Поредно наводнение

Начало
02.07.2023
ID:
2156

Шахтите ни са запушени, а след всеки дъжд улицата става все по-трудно проходима. Отварят се все по-големи дупки и освен ,че се наводняваме, очакваме вече къщите ни да почнат да пропадат. Проблемът се игнорира от години и става все по-зле. Ние също плащаме данъци, моля най-после да ни обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител