Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Опасни безстопанствени кучета

Начало
05.07.2023
ID:
2161

Преди да има пострадали, моля да вземете мерки за прибирането в приюта две агресивни бездомни кучета в зелената площ пред Дом паметник Й. Йовков и до Кафе Бакарди, и на територията на заведението, детската площадка също. Нахвърлят се с лай и преследват минаващи хора, майки с колички, деца и възрастни - мястото е много оживено. В центъра на града!

Статус:  В процес

Пропаднала улица след последните дъждове.

Начало
04.07.2023
ID:
2160

Пропаднали и свлечени насипи след полагане на тръбите по водния цикъл.

Статус:  В процес

Автомобили Паркирани на Ул.Михаил Андрев.

Начало
04.07.2023
ID:
2159

Здравейте , Автомобили който отлежават вече няколко години , не се използват , общо автомобилите са 5 Броя , заемат цялата улица , моля направете нещо по въпроса.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неработещо улично осветление

Начало
02.07.2023
ID:
2157

Здравейте, по продължението на ул. Иван Кършовски, на картата излиза като номер 111, има няколко неработещи ел. крушки на уличното осветление. Моля за предприемане на мерки за съответна подмяна/ремонт. Благодаря предварително.

Статус:  В процес
Време текущ статус: 0 денa
Срок текущ статус: 05.07.2023 00:00

Поредно наводнение

Начало
02.07.2023
ID:
2156

Шахтите ни са запушени, а след всеки дъжд улицата става все по-трудно проходима. Отварят се все по-големи дупки и освен ,че се наводняваме, очакваме вече къщите ни да почнат да пропадат. Проблемът се игнорира от години и става все по-зле. Ние също плащаме данъци, моля най-после да ни обърнете внимание!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

частно сметище на общински терен

Начало
30.06.2023
ID:
2154

частно сметище на общински терен

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Неработеща крушка на улично осветление.

Начало
29.06.2023
ID:
2153

Крушката не работи от 20 дни и се намира точно пред вх.В на бл.61, "Дружба"4.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Опасни дървета по ул. "Екзарх Йосиф"

Начало
29.06.2023
ID:
2151

Във връзка с падналото дърво на 27.06.2023г. върху входа на офис по ул."Екзарх Йосиф", моля да бъдат предприети спешни действия по окастряне на другите дървета (3 бр.) по улицата, които също представляват опасност за живущите и преминаващите в района. Предвид факта, че тази улица е доста оживена през деня, е цяло чудо, че нямаше пострадали, и най вече, че с детето в колата минахме 5 мин. преди дървото да падне. Моля да бъдат взети своевременни мерки за осигуряване безопасността на живущите и преминаващите в района, преди да е паднало следващото дърво. Благодаря Ви предварително за проявеното разбиране и съдействие!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Изгоряла крушка на улично осветление

Начало
28.06.2023
ID:
2150

Изгоряла крушка на улично осветление на адрес ул.Осми Март 56а

Статус:  В процес

Опасна дупка на улицата

Начало
28.06.2023
ID:
2148

Дупката е много дълбока и опасна. Моля обърнете внимание, преди да е станал инцидент!

Статус:  В процес