Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

КОМАРИ

Начало
27.06.2023
ID:
2146

Квартала е пълен с комари. Това вече започва да застрашава здравето ни. Моля ви направете нещо, дерето е до нас!

Статус:  В процес

ОПАСНИ КЛОНИ НА ДЪРВО

Начало
27.06.2023
ID:
2144

ПРЕД БЛОК № 14 В КВАРТАЛ ДОБРОТИЦА, КАКТО И ЗАД БЛОКА В ЧАСТТА НА ВХОД В, КЛОНИТЕ НА ДЪРВЕТАТА СА ТОЛКОВА ПОРАСТНАЛИ, ЧЕ ДОСТИГАТ ЧАК ДО ФАСАДАТА НА БЛОКА, ПРИ ПО - СИЛЕН ВЯТЪР СЕ УДРЯТ В ПРОЗОРЦИТЕ НА ЖИВУЩИТЕ И В НАПРАВЕНАТА ИЗОЛАЦИЯ, КАТО ТОВА Е ПРЕДПОСТАВКА, ЗА РАЗРУШАВАНЕТО Й.

Статус:  В процес

частно сметище на общински терен

Начало
27.06.2023
ID:
2143

частно сметище на общински терен

Статус:  В процес

Сигнал №2142

Начало
23.06.2023
ID:
2142

Преди повече от седмица подадох сигнал за сметище на тротоара пред имота ми - ул. "Ген. Манзей" 30, образувано от клони от изрязана липа. Клоните бяха натрупани на 9. юни и още стоят на тротоара. Очаквам да бъдат премахнати, тъй като при дъжд улицата е непроходима, а и на клоните не им е мястото на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2141

Начало
21.06.2023
ID:
2141

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2140

Начало
19.06.2023
ID:
2140

Изоставен блъснат лек автомобил Opel Corsa TX9226XK със спукани гуми без валиден годишен технически преглед от 2 години на паркинга пред ул. Панайот Хитов 33 вх. В.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Сигнал №2139

Начало
12.06.2023
ID:
2139

Неправилно и опасно паркирал микробус Мерцедес с рег. номер С 6593 НА. Микробусът е постоянно паркиран на подхода към жилищна сграда, което създава постоянно предпоставка за инциденти с коли и хора, заради невъзможността да влезнат/излезнат нормално. Микробусът е с умишлено изпусната гума и се използва за склад от магазина за плодове и зеленчуци.Неколкократно е подаван сигнал на 112, служителите на МВР, съобщават, че не намират МПС - то в системата. Моля, за съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2138

Начало
12.06.2023
ID:
2138

Асфалта на паркинга пред блока е пропаднал45-50см.,което създава опасност за хора и автомобили!!!

Статус:  Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

Сигнал №2137

Начало
07.06.2023
ID:
2137

Тази грозна барака в началото на парка съм убедена, че е не регламентирано поставена, да се премахне!

Статус:  В процес

Сигнал №2136

Начало
07.06.2023
ID:
2136

Присвояване на общи части

Статус:  В процес