Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2135

Начало
29.05.2023
ID:
2135

Относно : Ежегодната образуваща се малка джунгла в така известното "изгоряло училище". Молбата ни е, било то, български , румънски, общински, държавни и не знаем какви други СОБСТВЕНИЦИ, САМО да премахнат растящата с часове растителност. А след това, животинките: кучета, змии ..... сами ще си отидат. Обичаме зеленина , но джунгла в центъра на града НЕ! Предварително, Благодарим!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2134

Начало
25.05.2023
ID:
2134

Неокосена трева Здравейте,зад бл.18,Дружба ,тревата е около 1 м висока.Моля,окосете тревата,пълзят змии и насекоми!

Статус:  В процес

Сигнал №2133

Начало
20.04.2023
ID:
2133

Моля общината да вземе под внимание проблема с неправилното паркирене по въпросната улица,както и по улица Хан Крум.Вчера вечерта беше подаден сигнал към 112 за пожар до у-ще Хр. Ботев и пожарната не можа да влезе заради паркираните коли и кофите за боклук.По тази улица се намира детски център и училището, смятам че общината трябва да се самосезира и да вземе трайни мерки.Ако беше пламнало училището,кой щеше да е отговорен за това?Проблема е от години,а мерките никакви или времени.

Статус:  В процес

Сигнал №2132

Начало
19.04.2023
ID:
2132

Сигнализирам за група хора, които ремонтират изоставено помещение бивш магазин до блок 35 в кв. Дружба. От седмици изхвърлят тухли, бетон, стари мебели и строителни отпадъци на земята до контейнерите. Трябва да бъдат глобени. Помещението, което ремонтират е зад бившото заведение "Епсилон".

Статус:  В процес

Сигнал №2131

Начало
09.04.2023
ID:
2131

Препълнени кошчета

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2130

Начало
26.03.2023
ID:
2130

На паркинга срещу бл.3 на ул. Орфей има паркирана кола, която няма валидни преглед и ГО от поне 3 години. Моля, да се вземат мерки за нейното преместване. Марката е Рено, ТХ9431НХ.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2129

Начало
28.02.2023
ID:
2129

Здравейте,опасни улични дупки по улицата след автомобилния сервиз посока училище Й.Йовков и ул.Надежда

Статус:  В процес

Сигнал №2128

Начало
20.01.2023
ID:
2128

Не роботи уличното осветление срещу вход Ж

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2127

Начало
06.01.2023
ID:
2127

В момента се извършва асфалтиране на пешеходците зони на ул. Емона, моят сигнал е следният: с години е разкопано пред бл.8 вх А многократно се обръщах към Вас с молба да се асфалтира пред входа понеже е невъзможно въртенето. В този вход живеят възрастни хора. Днес е поставен асфалт не по предназначение на място където имаше градинка съсед присвои част от нея за паркиране в момента това се асфалтиране а не където е входа и проблема. Благодаря предварително за съдействието!

Статус:  В процес

Сигнал №2126

Начало
27.12.2022
ID:
2126

Системно паркирали коли от дясната лента, затрудняващи двупосочното движение. Това се наблюдава в целия квартал. Има ли работещи институции,които да контролират тези нарушения. Настоявам да се обърне внимание на този вид нарушения и нарушителите да се санкционират редовно.

Статус:  В процес