Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №2004

Начало
15.10.2021
ID:
2004

Здравейте, точно пред входа на къщата ни има дърво /липа/, кореновата система на въпросното дърво е силно развита и повдига тротоарните плочки, които вече са много изпочупени и са навлезли вече в гаража ми, който е в съседство. В основата на короната дървото е започнало да нагнива и да се напуква, което може да доведе до счупване на клоните и до увреждане на автомобил или човек, които редовно са под короната на дървото.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2003

Начало
14.10.2021
ID:
2003

Уважаеми г-н Кмет, желая да подам сигнал за неработещо осветление на адрес ул. Абрит №3/ул. Еделвайс №2. Моля да се разпоредите да реагират възможно по-скоро. Хубав ден Ви пожелавам!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2002

Начало
11.10.2021
ID:
2002

Отворена шахта от канализацията за мръсна вода на завоя на ул. Стефан Стамболов, до бившия Дом "Дъга"!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №2001

Начало
11.10.2021
ID:
2001

Така изглежда тротоара по ул.Хан Тервел-непроходим от клони, строителни отпадъци от рушащи се сгради и храсталаци. По отношение на рушащите се сгради подадох сигнал през 2019 г, но реакция няма.

Статус:  В процес

Сигнал №2000

Начало
10.10.2021
ID:
2000

На завоя на ул. Стефан Самболов, до бившия дом Дъга, има отварена шахта от канализацията за мръсна вода!

Статус:  В процес

Сигнал №1999

Начало
09.10.2021
ID:
1999

Пропадане пред shell в дясното платно посока Рилци

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1997

Начало
06.10.2021
ID:
1997

Ужасно много котки! Не са кастрирани. Някой ги храни, естествено. Няма лошо, но наистина са мнооооого. Има и болни,което е обезпокоителното.

Статус:  В процес

Сигнал №1996

Начало
04.10.2021
ID:
1996

Има изсъхнали дървета на ул. Драва 8 и на ул. Хан Тервел. Голяма опасност е да паднат върху къщи или коли и да направят големи порази. Молим Ви в най-кратък срок да се отзовете!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1994

Начало
25.09.2021
ID:
1994

Виснали клони на дърветата по ул. ЯСНА ПОЛЯНА, ограничаващи видимостта

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1993

Начало
23.09.2021
ID:
1993

Днес, в 7.45ч три кучета нападнаха с лай и опити за ухапване две деца на 10години. Моля, да приберете животните, защото са много опасни.

Статус:  В процес