Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1989

Начало
19.09.2021
ID:
1989

В отсечката, където се предлагат фрешове няколко от уличните лампи не светят.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1987

Начало
17.09.2021
ID:
1987

Неработещо на места и доста слабо работещо улично осветление.Улицата е доста тъмна вечер.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1986

Начало
17.09.2021
ID:
1986

Куче е редовно оставяно само по цял ден, като всички съседи сме подложени на ежедневния вой и лай, ПО ЦЯЛ ДЕН! Неколкократно сме разговаряли със собствениците, но мерки се взимат само за един или два часа, след това всичко се продължава... До кога? Втора година се случва това! Моля Ви помогнете ни и вземете някакви мерки! Молбата и от целия вход и отсрещния блок! Благодаря! За съжаление не мога да приложа звуков файл. А адресът, на който е кучето е: Христо Ботев, блок 1, етаж 5, апартамент 14.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1983

Начало
13.09.2021
ID:
1983

Лампата на стълба за улично осветление е изгоряла . Нужна е подмяна .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1982

Начало
11.09.2021
ID:
1982

От близо месец, жители изхвърлях боклук и покъщнина на зелена тревна площ, в непосредствена близост до контейнерите за смет.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1981

Начало
10.09.2021
ID:
1981

Искам да подам молба за кофата на улица войнишка 23 която я местят пред входа на казармите а моята къща е точно пред входа ... ние сме семейство с малко бебе ииии това да мирише в двора ни на боклуци е нередно. .кофата си беше на армейска до детската градина но млад господин решава да си я мести на своя глава когато си пожелае и то пред нашата къща. ..

Статус:  В процес

Сигнал №1980

Начало
09.09.2021
ID:
1980

От три месеца, уличното осветление около градинката пред "ДЗИ", и в частност от страна на ул."Екзарх Йосиф", не работи.

Статус:  В процес

Сигнал №1975

Начало
02.09.2021
ID:
1975

от няколко месеца не свети уличната лампа пред детска ясла вход исток.

Статус:  В процес

Сигнал №1974

Начало
31.08.2021
ID:
1974

Площадката се намира близо до детска градина 24. Има начупени и опасни пързалки, изключително мръсно е, олющена е боята.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1971

Начало
27.08.2021
ID:
1971

Пешеходната зона е в укено състояние и не е безопастна за пешеходци, майки с колички, деца и велосепедисти. Мръсотията и праха по улицата са опасни за здравето на гражданите. Плочника на пешеходната зона е срам за града, общината и общинския съвет. Трябва незабавно да се вземат мерки и да се заделят средства от бюджета и да се търси съфинансиране.

Статус:  В процес