Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №560

Начало
24.08.2018
ID:
560

Става въпрос за площта пред блок 28/26/29 и останалите около нас.Обрасло е в храсти и треви.Има кърлежи и змии. Озеленяването косят само на ок. 50см от тротоара.Стана джунгла все пак има детска градина и много деца и трябва да стане нещо, за да направите нещо ли? Окосете! Благодарим предвалително!

Статус:  В процес

Сигнал №558

Начало
23.08.2018
ID:
558

Опасно оводняване на основите (и наводняване на мазето) от подземен скрит теч идващ отстрана на уличният водопровод. ВиК са уведомени на 17.08.2018, на 20.08 техен представител ни посети и докладва на началник аварии, но без реакция от негова страна дни наред. Къщата е 3-етажна, обитаема и стените започнаха да се напукват поради пропадане на основата (виж снимката). Моля за незабавна реакция от Общината и ВиК, за спиране на теча!

Статус:  В процес

Сигнал №550

Начало
16.08.2018
ID:
550

Ремонта на пътя Добрич Албена е разкопан оставен в дупки. Техниката за ремонт е изтеглена. Всеки ден си трошим колите в най- натовареното време от годината.

Статус:  В процес

Сигнал №549

Начало
14.08.2018
ID:
549

неокосена висока тревна растителност по пътя Добрич-Богдан, намалена видимост и опасност за велосипедистите и автомобилите

Статус:  В процес

Сигнал №548

Начало
14.08.2018
ID:
548

Улицата в посока Спортен комплекс Рекар е в ужасно състояние, дупките са се превърнали в кратери.Редно е фирмата отговаряща за водния цикъл да възстанови асвалтовата настилка.

Статус:  В процес

Сигнал №547

Начало
13.08.2018
ID:
547

Цитат: "Осъществени са няколкократни проверки ... на посочените координати, не беше открит такъв автомобил. След проведени разговори с живущи във вход Ж, се потвърди информацията, че такъв автомобил не е паркиран в района." 0_0 Странно тогава, автомобилът изчезна яко дим на третия ден след подадения сигнал. Благодарим все пак, каквато и да е причината да изчезне, явно все пак този сайт е полезен с нещо.

Статус:  В процес

Сигнал №546

Начало
13.08.2018
ID:
546

Здравейте! Изпращам Ви този сигнал с молба и по скоро искане на своевременно отстраняването му. Липсата на вода в летните месеци, както и на налягане , спирането и без предопреждение продължава вече с години. Плащаме най скъпата вода в България а дори не можем да я използваме. Ако не вземете мерки, ще инициираме действия по протести в квартала. Мисля, че кметството в лицето на г-н Йорданов ще е благоволи да вземе някакви мерки, в противен случай ще потърсим и други начини за репаване на проблема

Статус:  В процес

Сигнал №543

Начало
11.08.2018
ID:
543

Здравейте, На посочения адрес пред вход А има шахта на ВиК , чийто капак не е на мястото си и непрекъснато се мести като минават коли. Има опасност да пропадне кола. Повредата стана след смяната на тръбите за вода от ВиК. Има ли възможност стореното да се поправи?

Статус:  В процес

Сигнал №542

Начало
08.08.2018
ID:
542

Искам да подам сигнал за центъра ! В окаяно състояние са плочките и инфраструктурата като цяло... детето ми пада поне по веднъж на излизане по центъра ! спъвайки се в дупка от липсваща плочка или от обърната плочка !

Статус:  В процес