Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1969

Начало
26.08.2021
ID:
1969

Кола паркирана на тротоара точно пред входната врата на жилищния блок! Вземете мерки защото това е ежедневие и скоро сигурно ще започнат саморазправите! Многобройни са и паркираните коли в зелените площи около блоковете.

Статус:  В процес

Сигнал №1968

Начало
19.08.2021
ID:
1968

Образувано е сметище край кофите за боклук, пред входа на Детска градина N 18 "Дора Габе".

Статус:  В процес

Сигнал №1967

Начало
19.08.2021
ID:
1967

Днес бяха сменени контейнерите за смет. Едната дори от сега не се затваря. Какво ще променят новите контейнери с разхвърляните боклуци и разнасящата се миризма от тях? Стария капак са си го остави ли за спомен както и мизерията около тях. За пореден път,моля да бъдат изместени контейнерите или да бъдат заменени с пластмасовите и всеки дом да си отговаря за своята кофа.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1966

Начало
18.08.2021
ID:
1966

Новите дъждоприемни шахти започват да хлътват. Вземете бързи и адекватни мерки.

Статус:  В процес

Сигнал №1963

Начало
14.08.2021
ID:
1963

Междублоковите пространства и детските площадки в района на “петте кьошета” , посока новото кръгово към ЖП гарата са пълни с бълхи. Преносители са многото улични котки. Бълхите на снимката са от дрехите на децата ми. Вземете мерки !!! Моля !!!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1962

Начало
12.08.2021
ID:
1962

Нарастващо сметище

Статус:  В процес

Сигнал №1959

Начало
10.08.2021
ID:
1959

Труден достъп до улицата с моторно превозно средство , Винаги си в нарушение със закона

Статус:  В процес

Сигнал №1958

Начало
10.08.2021
ID:
1958

Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.

Статус:  В процес

Сигнал №1957

Начало
10.08.2021
ID:
1957

Отново препълнени контейнери от който се разнася ужасна миризма.Контейнерите са разположени пред личните ни домове без наше съгласие!Миризмата от тях възпрепядства отварянето на прозорците ,както и използване на личните ни дворове.Част от боклуците хвърчат из дворовете ни или пред самите ни порти.Жувущите от съседни улици си изхвърлят и умрелите животни около контейнера.За пореден път молим да бъдат изместени контейнерите на място където сметне за добре общината.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1950

Начало
27.07.2021
ID:
1950

Неокосени детски площадки по ул Хан Тервел 192-196 ,Бурените са стигнали височината на уредите , открити са змии на площадките , Площадките за дарение от Фирма Есетере а не могат да се поддържат . моля да се вземат мерки незабавно !!!

Статус:  В процес