Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №538

Начало
24.07.2018
ID:
538

Шум от моторни триони,идващ от борса за Дърва, пред бл.21. до газстанция SNG.Обикновено режат в неработни дни или извънработно време.

Статус:  В процес

Сигнал №537

Начало
18.07.2018
ID:
537

Вече повече от 5 месеца неасфалтирано, както и по дължината на ул. Зорница....... Няма ли орган който да извършва контрол??

Статус:  В процес

Сигнал №530

Начало
13.07.2018
ID:
530

Здравейте. Днес аз като живущ и домоуправител на ул. Полковник Дрангов 8,В,3 бях глобен с 20 лв.,затова че моя автомобил е паркиран пред входа. Моля да се вземе решение от страна на общината и да се постави знак че знака за забранено паркиране Не важи за живущите в блока по адрес на личните документи. Ако не се вземе решение, всички от входа и блок 8, ще свалим знака в знак на несъгласие за налагането на глоби.

Статус:  В процес

Сигнал №524

Начало
12.07.2018
ID:
524

На кръстовището на ул.Вардар и ул.Дунав, точно до новопостроените магазинчета тротоарът е силно хлътнал надолу , вследствие на прекарването на вода и мръсен канал на магазинчетата. Освен това на уличното платно беше изкопана дупка, за да ги свържат с мръсния канал. Дупката седи от месеци само чакълирана и колите я заобикалят. Моля да направите проверка и да задължите собствениците на обекта да приведат тротоара и уличното платно в ред.

Статус:  В процес

Сигнал №523

Начало
12.07.2018
ID:
523

На кръстовището на ул.Вардар и ул.Дунав, точно до новопостроените магазинчета тротоарът е силно хлътнал надолу , вследствие на прекарването на вода и мръсен канал на магазинчетата. Освен това на уличното платно беше изкопана дупка, за да ги свържат с мръсния канал. Дупката седи от месеци само чакълирана и колите я заобикалят. Моля да направите проверка и да задължите собствениците на обекта да приведат тротоара и уличното платно в ред.

Статус:  В процес

Сигнал №522

Начало
11.07.2018
ID:
522

Кучешки парк до заведение "Шрек". Вратите на входа са паднали. Част от оградата е скъсана и оборудването е счупено.

Статус:  В процес

Сигнал №521

Начало
11.07.2018
ID:
521

Г-н Кмете, това е поредното безобразие от страна на ВиК. Този изкоп пред бл. 43 на бул. "Трети март" стои вече втора седмица. А да не говорим, че не е обезопасен и обозначен. Моля Ви вземете необходимите мерки тази "ИНСТИТУЦИЯ" ВиК да си върши работата както трябва, защото не мисля, че това е единственото място на което са си оставили ръцете.

Статус:  В процес

Сигнал №520

Начало
09.07.2018
ID:
520

Опасна дупка отдолу се вижда че ще пропадне. На кръстовището на Вардар и бул Русия до шахтата

Статус:  В процес

Сигнал №515

Начало
30.06.2018
ID:
515

Наводнени мази заради работа по водният цикъл!

Статус:  В процес

Сигнал №514

Начало
20.06.2018
ID:
514

Високи тревни площи,кърлежи ,а вече и змии

Статус:  В процес