Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неравност по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2835

Заглавие- Проблемна улица Тип на сигнала- улична дупка Място- Ж.К Добротица до 10-ти блок Описание - Този път се намира в междублоковото пространство до трансформатора. Пречи на живущите в тази част на квартала да минават през този път и трябва да заобикалят. Асфалт няма само кръпки и дупки.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2834

Отправям оплакване към състоянието на цялата улица “Кубадин”. Смятам че има нужда от спешно асфалтиране от началото до края на улицата. Дупките с всеки изминал ден стават все повече и все по-дълбоки, което усложнява преминаването по нея

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2833

Адрес: ул.„Вардар” 49 По ул.”Вардар” има множество дупки , пречещи на пътното движение-на шофьори, както и на пешеходци.Сериозен проблем,който остава неразрешен повече от 10 години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2832

Снимките са на ул. Климент Охридски 31 вх. А, Б и В. Това е състоянието на улицата повече от 20 години. Карането на кола по тази улица може да доведе до повреда на автомобила!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неправилно поставен бутон

Начало
17.01.2024
ID:
2831

Неправилно поставен бутон за светофар на булевард 25 септември. Бутонът е поставен от грешната страна на светофара, което го прави трудно достижим за пешеходците.

Статус:  В процес

СМЕНЕТЕ КОНТЕЙНЕРИТЕ ЗА СМЕТ!

Начало
17.01.2024
ID:
2830

Контейнерите за смет между бл. 3 и бл. 4 на жк Дружба 1 в гр. Добрич са за смяна от поне 2 години! От долу - горе толкова време и двата контейнера са с огромни дупки по дъната. Единият от тях е без капак от повече от 5 години. Тъй като явно няма кой да проверява състоянието на контейнерите нито от общината нито от сметосъбиращата фирма, Ви уведомявам за състоянието им. Надявам се, че мерки ще бъдат взети в обозрими срокове!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2829

Уважаеми господа/госпожи, Пиша ви, за да ви уведомя за належащ проблем, свързан със състояниети на тротоарните плочки в центъра на Добрич. През последните четири години значителен брой плочки са изчезнали, създавайки визуално неприятна и потенциално опасна обстановка. Текущото състояние на тротоара не само намалява естетическата привлекателност на общността ни, но и представлява риск за безопасността на пешеходците. Многобройните дупки и интервали в пътеката създават среда, неудобна за жителите и посетителите на общността. С оглед на този проблем, любезно ви моля да предприемете необходимите мерки, за да се справите бързо с липсващите плочки и повредените участъци на тротоара.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности по пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2827

Неравности по пътя на улица “Път II”, град Добрич. Снимките показват неравностите, намиращи се в началото на улицата, в близост до комплекс “Орехите”. Неравностите нарушават нормалното придвижване с автомобил!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравности на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2826

Подготовката за ремонт на улица Хан Тервел започна преди месеци. Реконструкцията на водопроводната мрежа приключи, но всички останали дупки стоят и се размножават и никой не прави нищо по въпроса от години, въпреки че има много оплаквания и молби по този проблем.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Неравност на пътното платно

Начало
17.01.2024
ID:
2825

Уважаеми г-н/г-жо , Бих искал/а да изразя загрижеността си относно състоянието на пътя край бул. 25 септември до ресторант Ерка. Забелязах дупка, която представлява потенциална опасност за автомобилите и пешеходите. Моля, разгледайте възможностите за бързо и ефективно оправяне на този проблем, като подобрите състоянието на пътното покритие. Това ще допринесе за по-голямата безопасност на участниците в движението и ще подобри качеството на инфраструктурата в района. Благодаря Ви предварително за вниманието и действията Ви по този въпрос. С уважение, Иван.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител