Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Относно: Премахване на изсъхнали дървета

Начало
21.10.2023
ID:
2477

Около кръстовището между бул "Трети март" и ул. "Ген. Колев" /Изида/ по посока към болницата има няколко изсъхнали дървета. Според мен е добре да бъдат отрязани преди да дойде зимата. Като навали сняг или има поледици по клоните, те ще започнат да се чупят. А и не е приветливо да се гледат сухи дървета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Заклещено коте

Начало
19.10.2023
ID:
2476

Заклещено малко котенце на ул. Вихър 2 до детски магазин Пипилота - между решетките на гаража с оранжевата врата. Моля помогнете!

Статус:  В процес

Опасни дървета

Начало
18.10.2023
ID:
2474

Спешно да се изреждат 1бр. Череши -диви, липа 1 бр. , които застрашават здравето и живота на хората.

Статус:  В процес

Места за инвалиди

Начало
17.10.2023
ID:
2467

Здравейте,искам да попитам защо по бул.Трети март няма обозначени места да инвалиди -срещу паркинга на тотото и по самия булевард към болницата. Също така на синята зона до математиката също няма места за инвалиди.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Разрушен канал

Начало
14.10.2023
ID:
2453

Разрушен канал ! Опасен както за хора така и за автомобили ! Моля да се поправи !

Статус:  В процес

Градски транспорт

Начало
12.10.2023
ID:
2447

Системно линиите на градски транспорт не спазват разписанията си. Минават с 5-10 минути по-рано. За какво има разписания като не се спазват и как се очаква гражданите да ползват тази услуга “градски транспорт”

Статус:  В процес

Изсъхнало дърво

Начало
08.10.2023
ID:
2441

Изсъхнало дърво зад спирката намираща се на бул. 3 –ти март до летния театър. Дървото е възможно да падне върху стълбите който водят към градски парк "Свети Георги"и да нарани минаващите ни съграждани.

Статус:  В процес

Премахване на диворастяща растителност

Начало
08.10.2023
ID:
2440

Дървета надвиснали над паркираните коли , който са израснали в пространството на английският двор на бивша отоплителна централа и настиката на паркинга.

Статус:  В процес

Кучета

Начало
04.10.2023
ID:
2419

Здравейте в жк иглика 4.Бездомни (3)кучета се разходат пред блока. Моля да предприемете мерки

Статус:  В процес

ИЗОСТАВЕНИ АВТОМОБИЛИ

Начало
03.10.2023
ID:
2417

Два автомобила са паркирани повече от година зад блоковото пространство на посочения адрес едната е с регистрация СА3890КМ другия е с регистрация РА8833АХ

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител