Сигнали в Добрич днес

В процес 1030 Приключени 1585

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1724

Начало
11.12.2020
ID:
1724

Няма никакво развитие с боклука седи с месеци. Следващата стъпка еще бъдат медиите щом няма никакъв отговор.

Статус:  В процес

Сигнал №1695

Начало
04.11.2020
ID:
1695

След ремонт на апартамен са изхвърлени стари мебели, врати, дивани. Вместо да се поръча контейнер, те са изхвърлени до кофите за боклук..Моля да бъдат изхвърлени от съотвените фирми, понеже сметопочистващата фирма не го прави, а и не е тяхна работа!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1679

Начало
27.10.2020
ID:
1679

Препълнени кофи с боклук, превърнато бонище градска смрад

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1673

Начало
25.10.2020
ID:
1673

Нужда от контейнер за зелени отпадъци!:В района има много къщи с дворове. Адресът е ул.Панайот Хитов 1

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1651

Начало
04.10.2020
ID:
1651

ТРЕТИ сигнал!!!!!! Описание: ул. Росица 9 Боклук, строителни отпадъци, трева на тротоара, кърлежи, паднала ограда на тротоара, невъзможно преминаване на пешеходци и майки с колички.Това е ТРЕТИ сигнал .

Статус:  В процес

Сигнал №1630

Начало
17.09.2020
ID:
1630

Снимката е направена по ул.В.Д.Калъчлията, след моста в ляво посока Зърнени храни. В района няма контейнери за смет.

Статус:  В процес

Сигнал №1614

Начало
01.09.2020
ID:
1614

До кръговото кръстовище на бул. "Трети март" и ул. "Панайот Хитов" след отстраняване на авария от ВИК Добрич по пътното платно е оставено непочистено купище кал.

Статус:  В процес

Сигнал №1567

Начало
23.07.2020
ID:
1567

Отново повече от 1 месец се събира боклук около кофите. Проблема е че никой не го изхвърля. Боклуците гният и омирисват двора ми. Всеки път трябва да пускам сигнали до вас, за да се изчисти мръсотията ли? Пиша по този повод поне за 5ти път. Моля да се вземат мерки. Като гражданин, както имам задължения, така имам и права. Моля...!

Статус:  В процес

Сигнал №1514

Начало
09.06.2020
ID:
1514

Контейнера за боклук се почиства през седмица / два пъти в месеца. В района има, както непрекъснато живеещи, така и хора, които идват да се поддържат имотите. Контейнера се пълни за няколко дни, а се почиства през седмица. Боклуците около контейнера не се събират от сметоизвозващата фирма и се разпиляват от вятъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1457

Начало
02.05.2020
ID:
1457

Строителни отпадъци

Статус:  В процес