Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1186

Начало
06.12.2019
ID:
1186

Пиша като един буден гражданин на град Добрич. Гражданин, Който цял живот е живял в центъра на града. За мен е недопустимо в централната градска част да има дупки, в който аз или мойте съграждани да пукаме гуми. Говоря за улица "Генерал Колев" 28, в частност завоя от улица "Захари Стоянов" надолу към кръговото към Булевард " 3ти март". Има 5 (пет) дупки, който пречат за движението на тази особено натоварена улица.

Статус:  В процес

Сигнал №1164

Начало
25.11.2019
ID:
1164

Липсва капак на отводнителна шахта вляво на пътя посока стара къща.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1159

Начало
23.11.2019
ID:
1159

Опасна дупка по пътя за Газохранилище "Топливо" АД. По този път ежедневно преминават автоцистерни, който превозват пропан-бутан до бензиностанциите в Добрич и областта.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1142

Начало
08.11.2019
ID:
1142

Отворена шахта на бул. ДОБРИЧКА ЕПОПЕЯ 12

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1140

Начало
07.11.2019
ID:
1140

Цялата улица е в дупки. На първата снимка се вижда най-голямата, която с кола не може да се избегне. На следващите снимки се виждат такива, които при разминаването на две коли също не могат да бъдат избегнати. Моля да направите нещо по въпроса, защото всички, живущи тук минаваме по няколко пъти на ден от там. Хората много пъти са се опитвали сами да запушват дупките с цимент или камъни, но дупките отново стават същите след известно време.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1104

Начало
14.10.2019
ID:
1104

На улица ,Брацигово' след запълване на дупките ,отново се отвори дупка голяма и опасна за движението.Искам да ви усведомя,че дупките бяха запълнени с финансова подкрепа от живущите и въпреки това има оставен На улица,Брацигово"след проведен ремонт запълване на дупки и пространства от пътя със финансова помощ на живущите,бе оставена тази пропаднала настилка!Моля да обърнете внимание?Благодаря

Статус:  В процес

Сигнал №1098

Начало
11.10.2019
ID:
1098

По ул. "Ген. Колев", от кръстовището с ул. "Зах. Стоянов" до кръстовището с ул. "Стоян Михайловски" след ремонт по газопреносната система е оставена не добре запълнена дупка, точно срещу входа на Целодневна Детска Градина №8, която затруднява движението.

Статус:  В процес

Сигнал №1097

Начало
11.10.2019
ID:
1097

По улица "Ген. Колев" в посока от кръговото на бул. "Трети Март" и кръстовището с ул. "Захари Стоянов" две огромни дупки оставени от ВиК стоят повече от 6 месеца без някой да ги оправи. Освен тях има и множество малки и дълбоки дупки. Моля вземете отношение!

Статус:  В процес

Сигнал №1096

Начало
11.10.2019
ID:
1096

По улица "Ген. Колев" в посока от кръговото на бул. "Трети Март" и кръстовището с ул. "Захари Стоянов" две огромни дупки оставени от ВиК стоят повече от 6 месеца без някой да ги оправи. Освен тях има и множество малки и дълбоки дупки. Моля вземете отношение!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1090

Начало
03.10.2019
ID:
1090

Отново дълбока дупка.

Статус:  В процес