Сигнали в Добрич днес

В процес 1046 Приключени 1594

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1234

Начало
24.01.2020
ID:
1234

С Порше всичко е позволено

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1225

Начало
22.01.2020
ID:
1225

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и джамията

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1221

Начало
20.01.2020
ID:
1221

На тротоарната площ на улицата от няколко месеца е паркирана и изоставена каравана. Моля, вземете отношение същата да бъде премахната от там!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1220

Начало
20.01.2020
ID:
1220

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и при товаро разтоварни дейности в блока и джамията.автобилът е с изпуснати гуми и паркиран от 3 месеца.при маневриране на други собственици създава риск като същият е без гражданска отговорност.при многократни забележки собственика на автомобила отказва го измести.живущите в кооперацията са единодушни за премахването на автомобила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1219

Начало
20.01.2020
ID:
1219

Автомобил без гражданска отговорност и преглед пречи на живущите в блока и при товаро разтоварни дейности в блока и джамията.автобилът е с изпуснати гуми и паркиран от 3 месеца.при маневриране на други собственици създава риск като същият е без гражданска отговорност.при многократни забележки собственика на автомобила отказва го измести.живущите в кооперацията са единодушни за премахването на автомобила.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1218

Начало
20.01.2020
ID:
1218

Без ЗАСТРАХОВКА и преглед пречи на живущите

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1216

Начало
17.01.2020
ID:
1216

Автомобил без преглед и застраховка гражданска пречи на живущите в блока

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1206

Начало
28.12.2019
ID:
1206

Добър ден, г-да общински съветници!Изпращам жалба по проблема за 2 път!Toчно срещу магазина за строителни материали, на ляв завой, идващ от 25 блок, ежедневно се паркират автомобили. За колите, които излизат от улицата, идваща от СОУ"Любен Каравелов"няма никаква видимост. Апелираме да се сложи знак, за забраненено паркиране и да се предприемат нужните мерки. Очаквам този път да има кардинално решение на проблема.

Статус:  В процес

Сигнал №1201

Начало
20.12.2019
ID:
1201

Автомобил Пежо вече една година стои на улицата и пречи на движението ,особенно сутрин когато личните автомобили на живущите в района ,които са в движение трябва да се разминаваме с камиона на чистотата . Автомобила дори няма регистрационни табели . Моля собственика да бъде уведомен и ако не вземе мерки автомобила да се репатрира !

Статус:  В процес

Сигнал №1185

Начало
05.12.2019
ID:
1185

Почти всяка сутрин между 8 и 9 часа на това кръстовище често върху или на по-малко от метър от пешеходната пътека има паркирал тъмносив микробус Форд. По-рано там имеше паркирана каравана. Моля за системни проверки на мястото по това време, защото нарушенията на закона за движение на това място са почти всеки ден, а отсреща е училище и деца пресичат с опасност за живота поради нарушена видимост от не законно паркиралите!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител