Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Инертен материал от ремонта на ул. III път в Лозята да се ползва за ул. I път

Начало
20.02.2024
ID:
2937

Здравейте, Желая на екипа на общината успешно завършване на ремонта на ул. III път. На 31.08, на срещата с жители на Лозята кметът Йорданов каза, че инертният материал от ремонта може да се използва за запълване на дупките по ул. I път. Надявам се все още да има такава възможност, защото пътят вече е много трудно проходим, а все повече семейства живеят в този район. Благодаря.

Статус:  В процес

Сигнал

Начало
18.02.2024
ID:
2928

ГОСПОДИН КМЕТ, В гр. Добрич, на ул. „Ген. Гурко“ пред № 20 асфалтовата настилка е компрометирана вследствие на прокарване на газопровод за живущите в жилищната сграда. Образувана е дупка, която непрекъснато се разширява, затруднява движението на МПС по улицата и е предпоставка за ПТП. Асфалтовата настилка на това място на няколко пъти е ремонтирана, но ефектът е краткотраен. Около два месеца след всеки ремонт дупката отново се отваря и разширява. Моля за спешно и трайно решение на проблема.

Статус:  В процес

Неработеща лампа

Начало
16.02.2024
ID:
2924

Неработещо осветително тяло

Статус:  В процес

Неработен сфетофари

Начало
16.02.2024
ID:
2923

Светофарите до кат не се сменят, получава се задръстване

Статус:  В процес

Благоустрояване

Начало
14.02.2024
ID:
2919

На източната и западната страна на жк. Дружба 2, бл.18 има големи тревни площи, които не са благоустроени .МОЛЯ да се вземе решение за изграждане на детска площадка или кът с уреди за тренировка или и двете, да се залеси и се оформят пътеките към бившия РУМ, училище "Дора Габе" и Дружба 4 бл.59. В момента е място за кучета и няма кошчета за отпадъци, за да напомняме на собствениците. Гледката е на изоставени, неблагоустроени участъци. С уважение: М.Георгиева

Статус:  В процес

Теч на вода

Начало
13.02.2024
ID:
2918

Здравейте, От есента на 2023 до сега иматеч от къща до спирка ПЪРВОМАЙСКА по бул Добруджа .Когато са ниски температурите пътното платно е заледено и опасно. Моля да се отстрани повредата .

Статус:  В процес

Улуца

Начало
13.02.2024
ID:
2917

Здравейте! По повод започващите ремонтни дейности в града по уличната мрежа и смяна на водопроводи. Кога е предвидена ул. Албена за смяна на водопровод и асфалтиране? Защо част от улиците от района са асфалтирани, защо е направено на парче???? Това са ул.Опълченска Ул. Аврора Ул. Чайка

Статус:  В процес

Неработещо улично осветление

Начало
12.02.2024
ID:
2913

Уличното осветление не работи от месец октомври 2023г

Статус:  В процес

Изгорели крушки на уличното осветление.

Начало
12.02.2024
ID:
2911

Изгорели 2 броя крушки на уличното осветление.

Статус:  В процес