Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Рампа"Пицария Уно"

Начало
30.11.2023
ID:
2674

ПОДХОД за инвалиди и колички с малки деца !? НЯМА ЛИ, КОЙ ДА ПОДСТРИЖЕ ХРАСТИТЕ, така ЧЕ подхода да е изцяло свободен за ПРЕМИНАВАНЕ и също ДА Е ПОЧИСТЕН, А НЕ ТАЗИ ГРОЗНА картинка ¡¿¡¿ Място - пред пицария УНО ¡¿

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Паднали клони

Начало
30.11.2023
ID:
2673

Изпадали клони от бурята.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

НЕРЕГЛАМЕНТИРАНО СМЕТИЩЕ!!!!!!!!!

Начало
30.11.2023
ID:
2672

Сергей Владов ползвател на кортовете в двора на зала Добротица системно ежедневно си изхвърля отпадъците зад кортовете. Контейнери за отпадъци има на същото разстояние от вратата на корта. Подавам 4 сигнал. Колко е необходимо да се подадът за се вземат мерки?

Статус:  Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

Опасност от злополука

Начало
30.11.2023
ID:
2671

Здравейте! На паркинга на зооцентърът, който е срещу подстанцията има дърво което се държи на тези около него. В случай на силен вятър има опастност да падне на пътното платно или на паркинга. Моля, ако е възможно поне да бъде съборено на земята за да се избегне злополука. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Скъсан кабел на улично осветление

Начало
29.11.2023
ID:
2668

Кабелът е оголен и е паднал с цяла дължина в двора ни. Ток по него в момента няма, но ако вечерта се включи осветлението може да стане нещо опасно.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Висяща и клатеща се ламарина на 7 етаж на "Високото тяло"

Начало
29.11.2023
ID:
2667

На седми етаж на "Високото тяло" откъм страната на магазин Била има разкачен ламаринен елемент от облицовката на сградата, който виси и се клати от вятъра. Мястото е натоварено и е застрашен е живота и здравето на преминаващите хора по центъра.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупени клони

Начало
29.11.2023
ID:
2666

Добър ден,става въпрос за счупени клони на дърво пред жилищен блок.Касае се клон който все още е на дървото и се люлее от вятъра.Дървото е в непосредствена близост до входа на блока и пътеката за преминаване.Благодаря и лек ден.

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Липса на осветление в градски парк

Начало
29.11.2023
ID:
2664

Осветлението в градски парк Свети Георги в частта му около езерото след ресторант Лебед не работи от миналата седмица /24.11.2023г/.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Паднало дърво

Начало
29.11.2023
ID:
2662

Здравейте! На ул. "Оп.Димитър Ковечев" бл.19 пред вход А в градинката има изкоренено дърво, което е паднало и се подпряло на асмата пред входа.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Няма ток

Начало
28.11.2023
ID:
2659

На 28.11 около 19 00 имаше токов удар при което спря цялото осветление на улицата

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител