Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1949

Начало
26.07.2021
ID:
1949

Дерето до Темакса трябва да се почисти.Мирише гадно и водата не може да се оттича.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1946

Начало
15.07.2021
ID:
1946

На ул.Белмекен 14 а има неработеща лампа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1944

Начало
14.07.2021
ID:
1944

на кръстовището на ул."Осми март" и ул."Вардар" има няколко дупки и неасфалтирана запушена с камъни авария от В и К. Кога ще благоволите да пооправите ул."Вардар" в частта от ул."Никола Петков" до бул."Русия"?

Статус:  В процес

Сигнал №1943

Начало
13.07.2021
ID:
1943

Пред ДГ"Д. Габе"

Статус:  В процес

Сигнал №1939

Начало
10.07.2021
ID:
1939

Г-н Йорданов, събота и неделя са дни отредени за почивка. А лятно време в тихо, топло и хората спят на отворени прозорци. Не може сметоизвозването да става в часовия диапазон 04:30-06:30, с което се вдига невъобразим шум. Това противоречи на наредбата на общината за осигуряване на обществения ред и изискванията към шума. Моля, да се вземат мерки и да се преразгледа графика на почистващата фирма за събота и неделя. Благодаря!

Статус:  В процес

Сигнал №1938

Начало
08.07.2021
ID:
1938

От няколко месеца уличната лампа пред вход Б не свети

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1936

Начало
06.07.2021
ID:
1936

Здравейте от 10.06.2021г. имаме проблем с ВиК налягането. След почти месец без нормално течаща вода, жалби , десетки обаждания, ВиК дойдоха и констатираха проблем с крана, намиращ се на улицата. Налага се подмяна, като ни препратиха към община Добрич , понеже крана все още е в гаранция. Моля, да се предприемат мерки максимално бързо , защото през летния сезон ние не разполагаме с нормална вода и само ни прехвърлят от институция към институция. Спорен ден!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1935

Начало
05.07.2021
ID:
1935

2 не работеще лампи по пътеката от Бар Ники към блок 28 на Дружба 3

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1933

Начало
29.06.2021
ID:
1933

Рутерът за wi.fi 4 eu монтиран в НАП Добрич Не работи

Статус:  В процес

Сигнал №1932

Начало
27.06.2021
ID:
1932

Уличното осветление не работи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител