Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №513

Начало
20.06.2018
ID:
513

Оградата на моста над Агро магазина в посока от сп.''Първомайска'' към центъра липсва. Дали да не изчакаме пък някой да падне от там, я пешеходец, я велосипедшст, защо не и МПС, избор има

Статус:  В процес

Сигнал №512

Начало
20.06.2018
ID:
512

Скоро някой от отговорните за този паметник на културата, поглеждал ли е в какво състояние е къщата на Адриана Будевска. Покрива е пред разпад, изключително занемарена фасада на къщата и запустял двор!

Статус:  В процес

Сигнал №505

Начало
15.06.2018
ID:
505

След изкопни дейности по водния цикъл на града пред вх."В" на ул. Д.Ковачев 40 се отвори голяма и дълбока дупка. Моля да се предприемат необходимите действия по отстраняването на възникналия проблем.

Статус:  В процес

Сигнал №503

Начало
13.06.2018
ID:
503

Високи тревни площи и кърлежи

Статус:  В процес

Сигнал №495

Начало
07.05.2018
ID:
495

На 30.04 .2018 г. във връзка с ремонтите за водния цикъл работниците от фирмата изпълнител счупиха тръбите за водоснабдяване и тръбата на отпадъчните води. Тръбата за питейната вода я оправиха (вече седми ден тече вода от нея) Но тръбата за отходните води е много зле .Тя е била с ф180-200 .След счупването и е свързана с пвц тръба и два ъгъла ф 100-110 , които са залепени с пяна (пяна с която се монтира дограма)Тече от всякъде .Работниците иначе знаят как се прави-трябвало ф200 муфа ъгли и траба

Статус:  В процес

Сигнал №494

Начало
29.04.2018
ID:
494

Здравейте господин Йорданов, обръщам се към Вас и Вашият екип от служители с настоятелна молба относно стълбите находящи се между ул. "Гоце Делчев" и бул. "Добруджа", и участъка от тротоара на ул. "Гоце Делчев", непосредствено срещу тях. Всяка година тяхното състояние се влошава и липсват не малко стъпала. Рампата е почти невъзможна за използване, поради големия наклон. Надявам, ще направите и невъзможното и ще намерите необходимите ресурси стълбите да бъдат ремо

Статус:  В процес

Сигнал №493

Начало
26.04.2018
ID:
493

Разпръснат пясък по цялата улица, в резултат от работата по водния цикъл. Да, работата трябва да се свърши, но моля Ви да е по-качествено!!! Минаващите автомобили вдигат прах до 8-мия етаж на блока. Всичко влиза в домовете и офисите ни, дишаме това нещо!!! Защо не се смете и събере на купчините този пясък или да се молим за дъжд да го отмие малко? Хора, не се диша!!! Мизерията е пълна! Защо трябва да търпим този абсурд? Нали ходите по чужбина,къде сте видели подобно нещо?Моля пуснете метачите!

Статус:  В процес

Сигнал №485

Начало
20.04.2018
ID:
485

Пред вход "Б" на ул. Генерал Скобелев №2 по средата на тротоара стърчат три метални тръби, които са опасни за преминаващите пешеходци. Тръбите са по средата на пешеходното пространство и в тях може да се спъне дете или възрастен и да получи сериозни травми особено нощно време, когато не могат да бъдат забелязани исобщо. Моля да бъдат премахнати възможно най-скоро.

Статус:  В процес

Сигнал №484

Начало
19.04.2018
ID:
484

Сметището е в пространството по ул. "Гоце Делчев" точно преди пресечката с ул. "Тополите". Живея в непосредствена близост. Правили сме опити за почистване, но без резултат. Буквално до седмица положението пак е същото. Може да се намери какво ли не. Зеленината прикрива целия "мащаб на зрелището". Боклуците са далеч повече от показаното на снимките. Очевидно не успяваме да се справим и поради незаинтересоваността на останалите обитатели на улицата. Нужно е трайно реш

Статус:  В процес