Сигнали в Добрич днес

В процес 1058 Приключени 1649

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Неработещо улично осветление

Начало
14.08.2023
ID:
2253

Цялата улица на жк Добротица, блок 44 няма осветление вече поне 2 седмици. Моля за разрешаване на проблема. Благодаря!

Статус:  В процес

Моля,да се обърне внимание на дърветата отстрани блока

Начало
14.08.2023
ID:
2252

Здравейте,имаме молба да се обърне внимание на дърветата отстрани блока ни,тъй като клоните опират във фасадата,влизат в терасата ни,при по силен вятър имам чуството ,че ще падне върху терасите дървото.Моля тези дървета да бъдат окастрени в рамките на нормалното,да влиза някаква светлина в домовете ни,а не от 9ч сутринта да си светлам крушката.Надявам се да се обърне внимание,навреме а не като стане някой случей.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Улично осветление

Начало
13.08.2023
ID:
2251

Неработеща крушка от около седмица срещу магазин Пеловски на завоя към блок 21

Статус:  В процес

Ново разписание на 4, 10 и 10А

Начало
12.08.2023
ID:
2250

Файловете с новите разписания от 14 август 2023 г. на автобусни линии с номера 4, 10 и 10А не могат да се изтеглят във формат pdf, да се отворят и качат на телефон. С предишните файлове нямаше никакви трудности и проблеми.

Статус:  В процес

Боклук

Начало
12.08.2023
ID:
2248

За пореден път се образува сметище моля да пратите камиона в щипка да обере боклука

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за нередност

Начало
12.08.2023
ID:
2247

Автомобилът е паркиран в тревната площ източно от вх."А" на бл.16 ж.к."Добротица" от повече от 6 месеца. Не е на никой от живущите в съседните блокове. Моля вземете мерки за премахването му!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Поставяне на табела за спирка автобус номер 12 до ресторант Орехите

Начало
11.08.2023
ID:
2246

Здравейте ! Вечер,когато ми е необходимо бързо да отида до Центъра на града ползвам автобус номер 12,защото работя в Дом за стари хора.Много пъти автобуса няма възможност да обърне за връщане .Има струпване на автомобили.Но до сега не съм виждал табела за градски транспорт.Ако може наредете на фирмата по-най бързия начин да поставят табела ,като гледам има два варианта :Срещу магазина до ресторант Орехите и втория срещу пътя идващ от булеварда,като и на двете места има много паркирани автомобили.Всичко добро Ви пожелавам ! С Уважение:Стоянов

Статус:  В процес

Силна музика

Начало
11.08.2023
ID:
2245

Прекалено силна музика оглушаваща половината град

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Пречещ автомобил.

Начало
11.08.2023
ID:
2244

Здравейте! Искам да съобщя за автомобил на съсед, който е паркиран точно пред входа. Няма ЗЗГО и годишен технически преглед от 2022 г. Не се кара и пречи на останалите да паркираме нормално. Автомобилът е Фолксваген голф с Рег. Н. ТХ4431ХН, черен на цвят.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител