Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1526

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №484

Начало
19.04.2018
ID:
484

Сметището е в пространството по ул. "Гоце Делчев" точно преди пресечката с ул. "Тополите". Живея в непосредствена близост. Правили сме опити за почистване, но без резултат. Буквално до седмица положението пак е същото. Може да се намери какво ли не. Зеленината прикрива целия "мащаб на зрелището". Боклуците са далеч повече от показаното на снимките. Очевидно не успяваме да се справим и поради незаинтересоваността на останалите обитатели на улицата. Нужно е трайно реш

Статус:  В процес

Сигнал №467

Начало
12.04.2018
ID:
467

Оградени парко места със синджири . Писна ми от тарикати . Моля за съдействие .

Статус:  В процес

Сигнал №459

Начало
02.04.2018
ID:
459

Изсъхнали корони на две дървета, много клони са начупени и са се заклещили ,готови да паднат върху преминаващите ученици от училище Панайот Волов. Моля за бърза реакция поради непосредствената близост на училище и търговски обект от който децата си купуват закуски.

Статус:  В процес

Сигнал №458

Начало
01.04.2018
ID:
458

Повече от месец зее...

Статус:  В процес

Сигнал №457

Начало
01.04.2018
ID:
457

Повече от месец зее голяма дупка след "ремонт" на ВиК. По цялата улица има техни щети, но тук точно до трафопоста е най-голямата щета. Отново и отново липса на контрол. Докога бе.....

Статус:  В процес

Сигнал №453

Начало
28.03.2018
ID:
453

Въпросният пътен възел не се пада в частта на бул.Добричка епопея. Той е част от улица Войнишка! Там са три моста, два са за автомобили като единият е този на ул.Войнишка а другият е на бул.Добричка епопея, и един е жп мост. Реално този мост не влиза в ремонта на булеварда. Моля да посетите въпросният мост на място за да се уверите ,че е сериозно повреден и се нуждае от ремонт!

Статус:  В процес

Сигнал №451

Начало
27.03.2018
ID:
451

Неработещо осветление - 2бр. оветителни тела находящи се на №14 и №16, които преустановиха работата си след ремонтни дейности по уличното осветление на съседната улица през изминалата седмица

Статус:  В процес

Сигнал №450

Начало
27.03.2018
ID:
450

Неработещо улично осветление на две осветителни тела находящи се на №14 и №16 ,които престанаха да светят след ремонтни работи по уличното оветление на съседната улица през изминалата седмица .Моля да бъде възстановено в най-кратък срок с цел предотвратяване на кражби от МПС на горепосочените номера

Статус:  В процес

Сигнал №447

Начало
25.03.2018
ID:
447

Дълбока дупка в посока болницата.

Статус:  В процес