Сигнали в Добрич днес

В процес 994 Приключени 1490

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №286

Начало
11.10.2017
ID:
286

На 400м от управлението на ВиК,по посока към кобаклъка в дясно има огромна суха топола наклонена към булеварда.Има реална опаснос да причини нещастие.Моля преди да е станало късно да вземете необходимите мерки.Ако желаете мога да направя и снимки.

Статус:  В процес

Сигнал №278

Начало
10.09.2017
ID:
278

Има изхвърлен боклук извън кофите от около месец. Никой не го почиства. Прилагам и снимки

Статус:  В процес

Сигнал №277

Начало
10.09.2017
ID:
277

Постоянно някакви тарикати с лимузини (за които едва ли са се потили), спират както си искат до игралната зала, пречейки на натовареното движение в района. Виждала съм определени индивиди често да минават и на червен светофар на близкото кръстовище..... Има ли контролни органи, или тия с лимузините не ги закачате защото са над закона?

Статус:  В процес

Сигнал №273

Начало
01.09.2017
ID:
273

Двора на зала Добротица

Статус:  В процес

Сигнал №271

Начало
29.08.2017
ID:
271

Нерегламентиран паркинг на общинско място отредено за жилищно строителство на което се паркират автомобили с обяви за продажба! Моля обърнете внимание!

Статус:  В процес

Сигнал №270

Начало
29.08.2017
ID:
270

Саморасло дърво рушащо подпорната стена на подлеза до хотел Вила ди полета. От две години сигнализирам за случая, но предприети мерки няма! Моля обърнете внимание!

Статус:  В процес

Сигнал №269

Начало
29.08.2017
ID:
269

Здравейте,от близо месец нямаме улично осветление по бул.25 септември пред блок 64 от тракийски до енергото?

Статус:  В процес

Сигнал №268

Начало
28.08.2017
ID:
268

Вече втори месец ресторант "Чифлика" тормози всяка вечер със силната си музика целия квартал. В някои от дните има и тържества в следобедните часове. Не е възможно човек да си почине. Музиката продължава дори след 24 часа'. Направете нещо, моля!

Статус:  В процес

Сигнал №267

Начало
28.08.2017
ID:
267

Вече втори месец ресторант "Чифлика" тормози всяка вечер със силната си музика целия квартал. В някои от дните има и тържества в следобедните часове. Не е възможно човек да си почине. Музиката продължава дори след 24 часа'. Направете нещо, моля!

Статус:  В процес

Сигнал №263

Начало
18.08.2017
ID:
263

Здравейте! Едната страница на къщичката(която е част от катерушка )е счупена леко.Можем да я заковем,но ще стои грозно.Отказахме се да я ремонтираме сами. Пазим я ,за да не се дочупи и да не се подменя цялата.

Статус:  В процес