Сигнали в Добрич днес

В процес 933 Приключени 1439

Списък с всички подадени сигнали в община Добрич

Филтър за сигнали

Сигнал №1567

Начало
23.07.2020
ID:
1567

Отново повече от 1 месец се събира боклук около кофите. Проблема е че никой не го изхвърля. Боклуците гният и омирисват двора ми. Всеки път трябва да пускам сигнали до вас, за да се изчисти мръсотията ли? Пиша по този повод поне за 5ти път. Моля да се вземат мерки. Като гражданин, както имам задължения, така имам и права. Моля...!

Статус:  В процес

Сигнал №1566

Начало
23.07.2020
ID:
1566

Господин кмете, какви са тия пушеци, три поредни вечери не може да се диша. В тая жега как се спи на затворени помещения? Кой позволява да се горят тия боклуци? Ползвате ни като опитни зайчета.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1561

Начало
20.07.2020
ID:
1561

Автомобил с изтекли ГТП и ГО,марка Ауди.Стои неизползван повече от 6 месеца!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1551

Начало
03.07.2020
ID:
1551

Изоставен автомобил на паркинга пред бл.21на ул.Д.Ковачев, без регистрационни табели, не е в движение от две години.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1548

Начало
02.07.2020
ID:
1548

Не работи последната крушка по улица Вихър.

Статус:  В процес

Сигнал №1543

Начало
24.06.2020
ID:
1543

Падна част от голямо дърво точно до вход В откъм страната на входа и другата част от дървото се държи на половината ствол и е с голяма опасност при силен вятър да се досчупи.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1542

Начало
24.06.2020
ID:
1542

Собственикът на жилищния имот притежава две овчарски кучета, които са пуснати денонощно свободно да се разхождат. Кучетата налитат на живущите в района, също така и влизат в чуждите имоти. Стопанина отказва да си прибере домашните любимци. Моля за вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал №1532

Начало
18.06.2020
ID:
1532

Има паркиран автомобил на тротоара отстрани блок 39 вх А

Статус:  В процес

Сигнал №1528

Начало
16.06.2020
ID:
1528

След изпълнението на водния цикъл по ул. М. Горки срещу блок N 5 - смяна на уличното отклонение към вход В, вече втора година пропада местото на отклонението. Отдолу се чува теч на вода. Засипваме образувалия се трап, но след известно време потъва отново. Молим да вземете мерки защото трапът се образува точно пред входа и някой от живущите може да пропадне, както и отдолу в основите сигурно се е образувало езеро. Настояваме в крайна сметка някой да обърне внимание, докато не се е случил някой ин

Статус:  В процес

Сигнал №1526

Начало
15.06.2020
ID:
1526

Между сградата на общежитието на спортното училище и изоставения бетонен скелет на ул. Никола Петков тротоара е увиснал във въздуха в един участък поради свличане на земна маса под него. Вървейки по него той е нестабилен и може да се разруши. Под тротоара има дупка.

Статус:  В процес